Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Automobilių priežiūros specialistas (-ė) / Car wash specialist

1300-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DK Investicijos“

Darbo pobūdis

Automobilių švaros paslaugų darbai;
Automobilių plovimas rankinėje plovykloje.

Car cleanliness service work;
Car washing at a hand car wash.

Reikalavimai darbuotojui

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas;
Mokėjimas dirbti individualiai bei komandoje;
Matyti ne problemas, o iššūkius bei galimybes;
Lankstumas bei greitas prisitaikymas prie pasikeitimų;
Meilė darbui bei automobiliams.

Category B driving licence;
Responsibility, diligence, honesty;
Ability to work individually and as part of a team;
See challenges and opportunities, not problems;
Flexibility and quick to adapt to change;
Love of work and cars.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
MES JUMS SIŪLOME:

Visas darbo priemones;
Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikacija automobilių švaros aptarnavimo bei kitose srityse;
Prisijungti prie smagaus ir ambicingo kolektyvo ir kartu siekti daugiau!

WE OFFER YOU:

Full working facilities;
All the necessary tools and equipment, including a full-time job, and the opportunity to develop your skills in car cleanliness and other areas;
Join a fun and ambitious team and achieve more together!

Atlyginimas

1300-1800 €/mėn. į rankas
Šiuo metų darbuotojai vidutiniskai uždirba apie 1300-1800 €/mėn į rankas. Tai nėra galutinis atlyginimas, kadangi viskas priklauso nuo išplautų automobilių kiekio bei atliktų papildomų darbų.

On average, employees earn around €1300-1800 per month. This is not a final salary, as it depends on the number of cars washed and the additional work done.

UAB „DK Investicijos“

Įmonės veikla: automobilių stovėjimo aikštelės ADCParking.com, automobilių nuoma ADCRent.com
automobilių plovykla ADCWash.lt

Company activities: parking ADCParking.com, car rental ADCRent.com
car wash ADCWash.com
informacija apie UAB „DK Investicijos“
4961 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.