Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Lautra Motors, Bendra Lietuvos ir Danijos Įmonė“

Automobilių priežiūros vadybininkas (-ė)

1510 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Lautra Motors, Bendra Lietuvos ir Danijos Įmonė“

Darbo pobūdis

  • Automobilių parko priežiūra;
  • Automobilių registravimas, valstybinės techninės apžiūros organizavimas;
  • Automobilių pardavimas;
  • Automobilių nuomos administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Automobilių pagrindų išmanymas;
  • Užsienio kalbų mokėjimas (Anglų);
  • MS Office pagrindai;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, pro aktyvumas, disciplina.

Mes siūlome

  • Laiku mokama atlyginimą;
  • Priedus nuo pardavimų;
  • Socialines garantijas;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1510 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomi priedai nuo pasiektų pardavimų

UAB Lautra Motors - sėkmingai dirbanti įmonė turinti daugiau nei 30 metų patirtį automobilių prekyboje, remonte ir automobilių nuomoje.
informacija apie UAB „Lautra Motors, Bendra Lietuvos ir Danijos Įmonė“
3123 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2023 m.