Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Bondo Jobs“

Autovežio vairuotojas (-a) (LAISVI SAVAITGALIAI BŪSTE)

4400-4800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Bondo Jobs“

Darbo pobūdis:

Ieškai kvalifikuoto darbo užsienyje? Turi CE vairuotojo pažymėjimą , 95 kodą ir patirties vairuojant autovežį? Tuomet turime tau puikų pasiūlymą! Mes ieškome autovežio vairuotojų darbui Olandijoje. Naujų ir naudotų automobilių gabenimas Olandijoje, Belgijoje ir Vokietijoje. Pasikrovimo ir nusikrovimo darbai.

Pagrindinės autovežio vairuotojo atsakomybės:
  • Naujų bei mažai naudotų automobilių nusikrovimas ir pasikrovimas;
  • Automobilių gabenimas Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje;
  • Bendravimas su vadybininkais, iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • C, CE vairuotojo pažymėjimas ir 95 kodas;
  • Tiesioginė autovežio vairavimo patirtis;
  • Patirtis pasikraunant ir nusikraunat automobilius;
  • Vokiečių arba Anglų kalbos žinios susikalbėjimui (privalumas);
  • Darbštumas, komunikabilumas, atsakingas požiūris į darbą.

Mes siūlome

  • Olandišką darbo sutartį;
  • Laisvus savaitgalius;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbo apranga aprūpinta darbdavio;
  • Atlyginimą nuo 17,64 eur/val + priedus (4400 - 4800 eur/mėn į rankas);
  • Apgyvendinimą būstuose savaitgaliais (95 eur/sav).

Kandidatuodami į šią poziciją sutinkate su UAB "Bondo Jobs" privatumo politika.

Atlyginimas

4400-4800 €/mėn. į rankas

Atrankų ir įdarbinimo agentūra Bondo Jobs sėkmingą savo veiklą vysto nuo 2021. Per šiuos metus įsidarbinti užsienyje mes padėjome šimtams darbo ieškančių žmonių ir galime pasidžiaugti Jų sėkmės istorijomis.

Bondo Jobs išskirtinumas - atrankų specialistai. Visi jie yra patys dirbę užsienyje, tad puikiai žino, kas Jums svarbu ir yra pasiruošę atsakyti ir patarti visais kylančiais klausimais.

Bondo Jobs – darbo pasiūlymai užsienyje. Bendradarbiaujame su darbo agentūromis Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Švedijoje ir Suomijoje. Turime daug darbo pasiūlymų. Tikrai išsirinksi!