Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „VERSLO ŽINIOS“

B2B pardavimų vadybininkas (ė)

1400-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Vilnius - UAB „VERSLO ŽINIOS“

Darbo pobūdis

Paslaugų pardavimas įmonėms telefonu;
konsultavimas;
ryšių su klientais palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

komunikabilumas ir orientacija į rezultatą;
geras lietuvių kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu;
kompiuterinis raštingumas;
pozityvus požiūris į darbą ir kolegas.

Mes jums siūlome

atlyginimą, susidedantį iš fiksuotos dalies ir procentų už pardavimus;
klientų duomenų bazę;
draugišką ir palaikančią komandą;
darbą stabilioje, savo rinkoje lyderiaujančioje įmonėje;
nemokamai lankytis ,,Verslo žinių'' konferencijose ir mokymuose, skaityti ,,Verslo žinias'' ir ,,Verslo klasę";
darbo vietą pačiame Vilniaus centre su gražiu vaizdu į upę ir miesto panorama.

Atlyginimas

1400-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Verslo žinios“ yra pirmaujanti verslo informacijos sklaidos bendrovė, priklausanti Švedijos žiniasklaidos grupei „Bonnier Business to Business“. Mes leidžiame nacionalinį verslo savaitraštį, valdome naujienų portalą „vz.lt“, darbo paieškos ir karjeros patarimų portalą „cv.lt“, rengiame konferencijas ir mokymus, kuriame elektroninius žinynus ir kitas skaitmenizuotas paslaugas verslui. „Verslo žinių“ komanda nuolat palaiko ryšį su dešimtimis tūkstančių vartotojų, padėdama patenkinti jų verslo poreikius. Savo darbe akcentuojame aukštą verslo kultūrą, atsakomybę, iniciatyvą ir racionalų sprendimų priėmimą.
informacija apie UAB „VERSLO ŽINIOS“
2779 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
101
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2047 €
25% uždirba 2047-2439 €
25% uždirba 2439-3018 €
25% uždirba nuo 3018 €