Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Biuro administratorė (-ius)

1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Minčių Studija“

Darbo pobūdis

IEŠKOME ADMINISTRATORĖS!

Apie mus
Logopedijos centras „Papūga“ – didžiausias logopedijos centras Lietuvoje. Kolektyvą sudaro 27 specialistai (logopedai, spec. pedagogai, pradinių klasių mokytojai, klinikiniai logopedai, ergoterapeutai, neuropsichologai, kineziterapeutai, ABA terapeutai), teikiantys pagalbą su įvairias sunkumais susiduriantiems vaikams. Plečiame administratorių komandą, ieškome antros administratorės kuri prisijungtų prie „Papūgos“ šeimos.

  • Skambučių administravimas
  • Elektroninės parduotuvės administravimas (užsakymų formavimas, išsiuntimas, bendravimas su klientais)
  • Įstaigos darbuotojų darbo su klientais grafikų ir jų pakeitimų sudarymas
  • Biurui reikalingų kanceliarinių prekių ir kitų priemonių užsakymas
  • Bendra biuro tvarkos priežiūra
  • Pagalba vadovybei bei kolegoms
  • Mokėjimas naudotis socialiniais tinklais

Reikalavimai darbuotojui
  • Nepriekaištingas tarimas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel, PowerPoint)
  • Sklandi komunikacija raštu/žodžiu
  • Atsakingumas, komunikabilumas, lankstumas, mokėjimas greitai orientuotis, nuovokumas

Privalumas
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Siūlome
  • Patogią darbo vietą „Ogmios mieste“. Yra nemokama vieta darbuotojo automobiliui
  • Draugišką darbo atmosferą profesionaliame kolektyve
  • Darbą pilnu etatu (darbo dienomis, 40 val./sav.)
  • 1200 €/mėn. atlyginimą (į rankas)

CV ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu:

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

VšĮ „Minčių Studija“

geraslogopedas.lt
informacija apie VšĮ „Minčių Studija“
2951 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius