Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Taurakalnis“

Buhateris (-ė)

1503-1897 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Taurakalnis“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos narės (-io), kuriam patikėtume:

Darbą su pagrindinių personalo dokumentų rengimu;
Darbo užmokesčio skaičiavimas ir su tuo susijusių ataskaitų bei deklaracijų rengimas;
Kasos ir banko operacijų registravimas apskaitos programoje;
Suformuluotų užduočių savalaikis atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, ekonomikos ar panašioje srityje;
Prioritetas: patirtis darbo užmokesčio srityje nuo 1 m.;
Darbo kodekso išmanymas;
Buhalterinų procesų išmanymas;
Galite pasigirti gerais darbo kompiuteriu įgūdžiais;
Esate atsakingas, atidus, organizuotas ir pozityvus;
Gebate, nustatyti prioritetus bei planuoti savo darbo laiką.

-Įmonė siūlo

Apmokymus bei visokeriopą pagalbą įsiliejant į darbus;
Neturint patirties suteiksime apmokymus;
Įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje komandoje;
Aukščiausią darbovietės organizacinę kultūrą ir bendrą psichologinį klimatą;
Biurą patogioje lokacijoje ir draugišką kolektyvą;
Patirtį daugiau nei tris dešimtmečius banketus, furšetus, įvairias šventes rengiančioje įmonėje.
Bazinis darbo užmokesčio dydis - derybų objektas. Priklauso nuo turimos kompetencijos ir kvalifikacijos.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Patogi biuro lokacija

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1503-1897 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Taurakalnis“ - jau daugiau nei 30 metus sėkmingai veikianti viena didžiausių maitinimo įmonių, vykdanti aukšto lygio viešojo maitinimo paslaugų teikimą.
informacija apie UAB „Taurakalnis“
2023 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
94
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1173 €
25% uždirba 1173-1785 €
25% uždirba 1785-2478 €
25% uždirba nuo 2478 €