Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

"City Jeans" pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

1000-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Nigintos džinsai“

Darbo pobūdis

Ieškome pardavėjų-konsultantų, vertinančių kokybiškus prekinius ženklus bei puikų klientų aptarnavimą. Darbas su vienais žinomiausių džinsų gamintojų ženklais: Levi's, LEE, Wrangler ir kt.
Darbas yra tiesioginis bendravimas su klientu, padedant pasirinkti prekes, parduotuvės priežiūra.

Ieškome komandos nario dirbti PILNU ETATU į "City Jeans" parduotuvę Vilnius Outlet prekybos centre.
Lankstus darbo grafikas.

Reikalavimai darbuotojui

Komunikabilumas ir noras dirbti. Neturinčius patirties-apkomokome.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Lankstus darbo grafikas Priedai prie atlyginimo

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Nigintos džinsai“

Levi Strauss & Co distributorius Lietuvoje. "Levi's" produkcijos platintojas ir pardavėjas.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „Nigintos džinsai“
1551 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1292 €
25% uždirba 1292-1526 €
25% uždirba 1526-1654 €
25% uždirba nuo 1654 €