Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

CNC operatorius (-ė), Olandijoje

Nuo 2400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Bondo Jobs“

Mūsų klientai:

1. Visame pasaulyje veiklą vystanti pramoninė gamybos įmonė, gaminanti įvairaus pobūdžio plieno gaminius, tokius kaip modernios pompos, vožtuvai, valymo sistemos ir t.t. Įmonė veikia jau daugiau nei 200 metų ir visame pasaulyje turi per 17.000 darbuotojų.
2. Įmonė kuri gamina įrenginius įvairioms pramonėms šakoms. Automatizuotos linijos, statybų sektorius, maisto industrija, inžinerija ir t.t. Įmonė gamina detales tiek didelėmis serijomis, tiek priima ir pavienius, specifinius užsakymus, nuo mažų iki vidutinio dydžio detalių.
3. Įmonė gamina prabangių jachtų ir laivų korpusus. Veiklą vysto jau daugiau kaip 30 metų.

Darbo pobūdis:

  • CNC Frezavimo staklių valdymas;
  • CNC Tekinimo staklių valdymas;
  • CNC staklių programavimas;
  • Gaminių kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Analogiško darbo patirtis;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Programų rašymas, koregavimas (privalumas);
  • Šnekamosios anglų kalbos žinios;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas (automobilis suteikiamas);
  • Atsakingas požiūris į darbą, atidumas bei aukšta motyvacija, atsakingumas.

Mes siūlome

  • Olandišką darbo sutartį;
  • Kas savaitę mokamą darbo užmokestį, nuo 17,00 eur/h (priklauso nuo patirties ir sugebėjimų);
  • Apgyvendinimą kotedžo tipo namuose (dviviečiai ir vienviečiai kambariai);
  • Tvarkingą darbo aplinką, kvalifikuotus kolegas;
  • Transportą į darbą ir iš darbo;
  • Galimybę profesiniam tobulėjimui ir karjerai.

Dirbkite su naujausia įranga ir su geriausiais kolegomis. Taip pat turime darbo pasiūlymų Belgijoje ir Suomijoje. Nedvejok, kreipkis ir pasikalbėsime plačiau!

Kandidatuodami į šią poziciją sutinkate su UAB "Bondo Jobs" privatumo politika.

Atlyginimas

Nuo 2400 €/mėn. į rankas

UAB „Bondo Jobs“

Atrankų ir įdarbinimo agentūra Bondo Jobs sėkmingą savo veiklą vysto nuo 2021. Per šiuos metus įsidarbinti užsienyje mes padėjome šimtams darbo ieškančių žmonių ir galime pasidžiaugti Jų sėkmės istorijomis.

Bondo Jobs išskirtinumas - atrankų specialistai. Visi jie yra patys dirbę užsienyje, tad puikiai žino, kas Jums svarbu ir yra pasiruošę atsakyti ir patarti visais kylančiais klausimais.

Bondo Jobs – darbo pasiūlymai užsienyje. Bendradarbiaujame su darbo agentūromis Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje. Turime daug darbo pasiūlymų. Tikrai išsirinksi!
Daugiau: www.bondojobs.lt
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)