Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

CNC staklių operatorius (BE PATIRTIES) | LAISVI SAVAITGALIAI!

1500-2280 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Autosabina metal“

UAB „Autosabina Metal“: plečiame komandą ir ieškome lazerinių staklių operatoriaus! Ar esate motyvuotas prisijungti prie sparčiai besivystančios metalo apdirbimo įmonės?

Šiuo metu UAB „Autosabina Metal“ plečia veiklą ir ieško entuziastingo lazerinių staklių operatoriaus, kuris prisijungtų prie kolektyvo.

Neturite patirties su CNC lazerinėmis pjovimo staklėmis? Nesijaudinkite!

Mes siūlome išsamius mokymus, kurių metu įgysite visus reikalingus įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte sėkmingai dirbti su moderniomis lazerinėmis staklėmis.

Darbo pobūdis:

● CNC lazerinių staklių valdymas pjaustant lakštus ir vamzdžius;
● Gaminių kokybės užtikrinimas;
● Įrangos priežiūra.

Darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis
Darbo laikas apmokymo metu 7:30 – 16:00
Darbas pamainomis 6:00 – 14:30; 14:00 – 22:30

Reikalavimai darbuotojui:

● Išmanančio technologijas: gebėjimas dirbti su kompiuteriu ir noras mokytis naujos programinės įrangos;
● Greitai besimokančio: noro įgyti naujų įgūdžių ir prisidėti prie komandos;
● Kruopštumas ir atidumas detalėms;
● Pagrindinės anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo:

● Apmokymus neturintiems patirties - teikiame išsamius mokymus, apimantys visus darbo aspektus, nuo staklių valdymo iki priežiūros;
● Visas darbui reikalingas priemones;
● Visada laiku mokamą atlyginimą;
● Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams ir nuo gaunamų rezultatų;
● Draugišką darbo atmosferą ir pagalbą;
● Tvarkinga, švari ir šildoma darbo aplinka;
● Teikiama apranga, kuri yra nuolat prižiūrima.

Įmonė siūlo

Biuras

Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1500-2280 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Autosabina metal“

UAB"Autosabina metal" užsiima metalo gaminių gamyba.
Gaminame nuo paprastų baldų metalinių dalių iki sudėtingų modulinių pastatų rėmų ar laiptų. Turime daug patirties atliekant serijinę gamybą, galime užtikrinti nuolatinį, didelių kiekių gaminių tiekimą. Įmonėje šiuo metu dirbuojasi 19 darbuotojų
informacija apie UAB „Autosabina metal“
2281 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.