Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „AR-STUDIO“

CNC staklių operatorius - programuotojas

800-1400 €/mėn. Į rankas
Lentvaris - UAB „AR-STUDIO“

Darbo pobūdis

CNC 5 ašių frezavimo staklių valdymas, priežiūra ir programavimas. Darbas su medžio masyvu ir MDF plokštėmis. Durų ir baldinių detalių frezavimas.

Reikalavimai

Mes ieškome:
  • Darbštaus, motyvuoto bei atsakingo žmogaus gebančio dirbti komandoje
Privalumai:
  • bSolid programinės įrangos išmanymas
  • 3D modeliavimo gebėjimai
  • Patirtis dirbant 3 arba 5 ašių CNC staklėmis

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą ir motyvuojantį atlyginimą.
  • Draugišką kolektyvą. Rūpinamės savo darbuotojais ir stengiamės jiems suteikti kuo palankesnes sąlygas dirbti. Esant poreikiui kompensuojame transporto išlaidas.
  • Įdomų darbą. Dirbame su sudėtingais visuomeniniais ir privačiais interjerais. Esame dirbę su tokiais klientais kaip Valdovų rūmai, Nacionalinis dramos teatras, įrengėme kitus didelius objektus.
  • Galimybę tobulėti. Esant poreikiui ir norui galimi tobulėjimo kursai, įvairūs apmokymais. Skatiname darbuotojus kelti savo kompetencijas.

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo sugebėjimų.

Aukštos klasės baldų gamyba. Interjerų įrengimas.
informacija apie UAB „AR-STUDIO“
1245 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1300 €
25% uždirba 1300-1300 €
25% uždirba nuo 1300 €