Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Tarptautinis pardavimų asistentas

700-1000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „VT Trade Europe“ / VT HOLDING International Group of Companies

Darbo aprašymas

Ieškome pozityviai mąstančio ir į rezultatus orientuoto jauno specialisto pradinio lygio tarptautinio pardavimo asistento pareigoms užimti.

Tai puiki galimybė pradėti savo karjerą tarptautinėje sveikatingumo industrijoje, dalyvaujant pardavimų ir rinkodaros projektuose su T-LAB klientais ir partneriais iš Europos, JAV, Artimųjų Rytų ir Azijos.

Vertiname Jūsų iniciatyvą ir asmeninį augimą, siūlydami nuolatinius mokymus, galimybes dalyvauti tarptautiniuose verslo susitikimuose ir parodose bei karjeros galimybes organizacijoje.

Mes siūlome draugišką atmosferą, daugiakultūrę verslo aplinką ir kūrybingą bendro darbo erdvę.

Darbo pareigos:

Padėti Tarptautinių pardavimų vadovui atlikti verslo projektų užduotis, įskaitant verslo pasiūlymų rengimą, vidinius projekto skaičiavimus, informacijos struktūrizavimą ir pateikimą bei kitas darbuotojo kvalifikacija pagrįstas užduotis.

Bendraukite su įmonės klientais visame pasaulyje dėl jų rinkodaros poreikių, prisitaikykite ir pateikite reikiamą rinkodaros informaciją.

Padėti rengiant tarptautines parodas ir verslo susitikimus.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo įgūdžiai

Mokėjimas dirbti su skaičiais ir Excel;

Bent pagrindinė darbo su CRM ir užduočių valdymo įrankiais patirtis;

Pažangus anglų kalbos mokėjimas. Papildomų kalbų mokėjimas būtų privalumas;

Įsipareigojimas žengti papildomą žingsnį bendraujant su klientais; orientuotas į rezultatus, iniciatyvus ir pozityviai mąstantis bei aktyvus iniciatyvus požiūris

Įmonės verslo pasiūlymas

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos Poilsio dienos, kai reikia

Sveikatingumas

Nemokamos grožio salono paslaugos

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Žvėrynas; Pėsčiomis iki „Panorama Mall“ (5 min.)

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai Metinė mokymosi ir tobulėjimo programa (LDP)
Į rezultatą orientuota palanki pardavimų premijų sistema be jokių apribojimų asmeniniam finansiniam augimui

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
Fiksuoto atlyginimo dydis priklauso nuo Specialisto patirties ir įgūdžių.

UAB „VT Trade Europe“ / VT HOLDING International Group of Companies

VT Trade Europe, UAB priklauso VT Holding International grupei, kuri buvo įkurta 1994 metais. VT Holding Group yra įsikūrusi Lietuvoje, Bulgarijoje, JK ir JAV.

Mūsų verslo portfelyje yra T-LAB Professional, T-LAB Organics ir T-LAB Body Spa kolekcijos pagal T-LAB Wellness skėtį.
Taip pat gaminame asmeninių ir namų priežiūros gaminių asmeninius ir namų priežiūros produktus, taip pat tvarius pakavimo sprendimus.

Daugiau informacijos – www.tlabprofessional.com
informacija apie UAB „VT Trade Europe“ / VT HOLDING International Group of Companies
2922 €
Vid. atlyginimas bruto
(92% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.