Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB Majorel Lithuania

Klientų aptarnavimo atstovai, laisvai kalbantys anglų kalba

1611-1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB Majorel Lithuania

Darbo aprašymas

Prie mūsų klientų aptarnavimo komandos ieškome angliškai kalbančių klientų aptarnavimo atstovų. Dirbsite mūsų klientui, vienam didžiausių interneto apgyvendinimo paslaugų teikėjų visame pasaulyje.

Pareigos ir atsakomybės

  • Svetainės vartotojų gaunamų telefono skambučių ir el. laiškų tvarkymas
  • Tvarkyti rezervacijas, specialius prašymus ir skundus bei rasti sprendimus į svetainės naudotojų užklausas
  • Darbo laikas nuo pirmadienio iki sekmadienio 7:30-23:00 (40 val. per savaitę)

Reikalavimai

  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai (žodžiu ir raštu)
  • Stiprūs bendravimo ir administravimo įgūdžiai
  • Į klientą orientuotas požiūris
  • Dėmesingumas, pozityvus požiūris
  • Atitinkamas leidimas dirbti Lietuvoje
  • Kompiuterinis raštingumas ir geros MS Office žinios
  • Patirtis tikslinėmis/KPI valdomoje aplinkoje – privalumas

Įmonės pasiūlymai

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Privatus sveikatos draudimas
  • Nuo veiklos rezultatų priklausanti premija
  • Rekomendacijos premija
  • Geros savijautos programa (pvz., sporto ir gerovės renginiai bei geros savijautos veikla)
  • Poilsio ir žaidimų zonos biure
  • nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
  • Tarptautinė ir daugiakultūrė darbo aplinka
  • Hibridinio darbo modelis

Atlyginimas

1611-1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atsižvelgdami į jūsų turimą profesinę kompetenciją ir darbo patirtį.

„Majorel“ įsigijo „Teleperformance“, todėl galime teikti dar daugiau išskirtinių paslaugų daugiau vietų visame pasaulyje ir didesniu mastu nei bet kada anksčiau. Dabar „Teleperformance“ veikia 95 šalyse, o beveik 500 000 aistringų žmonių yra šalia jūsų.
Mūsų pirmaujančių verslo paslaugų įmonių derinys daro „Teleperformance“ pramonės lydere, galinčia labiau nei bet kada teikti svarbius sprendimus ir jums reikalingą pagalbą. Leiskite meistrui keistis kartu!
informacija apie UAB Majorel Lithuania
2321 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% higher than LT average)
307
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1916 €
25% uždirba 1916-2059 €
25% uždirba 2059-2372 €
25% uždirba nuo 2372 €