Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Filmavimų dailininkas (-ė)

1105-1502 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
„Unicorns Lithuania“ asociacijos narys
Vilnius - UAB „Pandos“
Esi kūrybinga(-s), drąsi(-us), puikiai planuoji laiką ir nuolat mėgsti kažką gaminti/ "craftinti" savo rankomis? Tuomet Bored Panda ieško TAVĘS! Šiuo metu ieškome FILMAVIMŲ DAILININKO(-ĖS) vienam iš Bored Panda kanalų - "Gotcha!".

Darbo pobūdis:
  • Kartu su komanda kursi rekvizitą, rinksi kostiumus bei paruoši filmavimo aikštelę;
  • Būsi atsakinga(-s) už reikalingų medžiagų užsakymus filmavimui;
  • Dalyvausi idėjų generavimo sesijose ir prisiimsi atsakomybę savo srityje;
  • Išpildysi kūrybines idėjas filmavimo aikštelėje, vadovaujantis konkrečia tema ar idėja;
  • Koordinuosi dailės procesus filmavimo aikštelėje bei už jos ribų.

Ko mes tikimės:
  • Kūrybiškumo;
  • Gebėjimo "craftinti" ar noro išmokti;
  • Estetinio jausmo;
  • Gebėjimo prioritezuoti užduotis, prisitaikyti ir greitai spręsti problemas;
  • Bendradarbiavimo su komanda;
  • Patirties filmavimuose/video produkcijoje (būtų pliusas).

Ką mes siūlome:
  • Mes skatinsime jūsų augimą: skatinsime mokytis papildomų įgūdžių, realizuoti savo talentus ar pomėgius ir juos taikyti darbe;
  • Mes pasirūpinsime jūsų sveikatą: privatus sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimas po pirmų trijų mėnesių pas mus;
  • Mes švęsime jūsų sėkmę: premijos už vestuves, vaiko gimimą, būsimų kolegų rekomendacijas ir kt.;
  • Mes sukursime gerus prisiminimus: pasinersite į teminių švenčių, komandos formavimo ir kitus renginius.

Atlyginimas

1105-1502 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Pandos“

Bored Panda is a leading art and pop culture magazine. Every month, Boredpanda.com is viewed nearly 80 million times. We’re self-funded, we’re growing fast, and we love what we do about as much as we love bamboo.We are trying to take over the world one article at a time from our headquarters in Vilnius, Lithuania. We’re looking for extraordinary people with social media, copywriting, marketing and engineering experience who want to play an active role in a fast-growing company and have a direct impact on its success.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (5)
informacija apie UAB „Pandos“
2828 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
285
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1693 €
25% uždirba 1693-2186 €
25% uždirba 2186-3098 €
25% uždirba nuo 3098 €