Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Delight LT“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „Delight LT“

Prekiaudami garsiausių kompanijų produktais mes galime pasiūlyti pasaulyje pripažintų dizainerių, psichologų, inžinierių atradimus patirtį ir kūrybiškumą.

Mūsų tikslas nėra vien tik apšviesti erdvę. Mūsų tikslas - padėti apšvietimu susikurti aplinką, atitinkančią Jūsų poreikius ir nuotaiką.

Naujausios šviesos technologijos ir dizaino sprendimai atskleidžia begalę naujų požiūrio į mūsų kasdienį gyvenimą aspektų. Entuziazmas, veržlumas, darbingumas, romantiškas svaigulys, optimizmas ir sentimentalumas - visos žmogiškos emocijos paklūsta šviesos dėsniams.

Mes prekiaujame unikalių techninių savybių bei pavyzdinio itališko dizaino „Artemide“, „Foscarini“, „Italamp“, „Baga“, „Delta Light“, „Ghidni“ ir kitų pripažintų kompanijų šviestuvais. „Artemide“ ir „Foscarini“ mums suteikė išskirtines teises atstovauti joms Lietuvoje ir Latvijoje.