Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Imum“

Direktorius

1800-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Imum“

Darbo pobūdis

Ieškome pardavimų atstovo, kuris prisijungtų prie mūsų komandos ir mūsų augimo istorijos. Siūlome aplinką, kurioje galima mokytis, ir galimybę tobulėti. Ši pozicija puikiai tinka į paslaugų pardavimus orientuotam asmeniui, turinčiam energijos ir drąsos parduoti mūsų duomenų apdorojimo, mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto programas.

Pagrindinės pareigos:
Nustatyti ir atrinkti naujus pardavimo potencialius klientus įvairiais kanalais, įskaitant išorinius pardavimus ir internetinius tyrimus.
Vykdyti produktų demonstravimą ir pristatymus potencialiems klientams.
Plėtoti ir palaikyti tvirtus santykius su klientais, kad suprastumėte jų poreikius ir užtikrintumėte išskirtinį klientų aptarnavimą.
Bendradarbiaukite su programuotojų komanda, kad galėtumėte aptarnauti klientus.
CRM sistemoje fiksuoti pardavimų veiksmus ir bendravimą su klientais.
Domėtis duomenų analizės ir dirbtinio intelekto sektoriaus naujovėmis.

Reikalavimai darbuotojui

Kalbos: Mūsų pagrindinė kalba - anglų. Bet kurios iš šių kalbų mokėjimas yra privalumas: lietuvių, latvių, estų, lenkų, vokiečių.

Tai pradinio lygio pareigybė, todėl visi tolesni punktai yra privalumas. Ieškome energingų ir į augimą orientuotų žmonių, norinčių dirbti su dideliais verslo klientais jų duomenų projektuose.

Mūsų "idealūs kandidatai" turi:
Puikius bendravimo ir pristatymo įgūdžius.
Gebėjimus užmegzti ir palaikyti santykius su visų lygių klientais.
Daug energijos, drąsos, orientaciją į rezultatą ir gebėjimą dirbti savarankiškai bei komandoje.
Mokėti naudotis CRM programine įranga ir kitomis pardavimo priemonėmis.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Dušas

Kiti privalumai

Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Imum“

UAB „Imum“

"Imum" - tai duomenų bendrovė, kuri klientams kasdien teikia naujausią informaciją apie rinką ir konkurentų veiklą. Veikiame kaip "verslas verslui" skirtos programinės įrangos pardavėjai (B2B SaaS). Mūsų duomenų ir dirbtinio intelekto projektai apima įvairias pramonės šakas, įskaitant, kosmetikos, nekilnojamojo turto, lengvųjų automobilių, sunkvežimių, "pasidaryk pats" ir e. prekybos sritis. Esame jauna, energinga įmonė, turinti tarptautinę komandą ir "remote-first" kultūrą. Mūsų klientai dirba Europos rinkose, o mūsų biuras įsikūręs Vilniuje, Lietuvoje. Daugiau ()
informacija apie UAB „Imum“
3
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2023 m.