Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Eksporto vadybininkas (-ė)

2000-3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „JUPOJOS TECHNIKA“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su eksporto klientais ir jų aptarnavimas;
  • Gautų užsakymų apdorojimas;
  • Reikiamos dokumentacijos eksportui ruošimas;
  • Transporto organizavimas ir koordinavimas užsakymų pristatymui;
  • Kiti eksporto padalinio darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Kviečiame prisijungti prie mūsų jei:

  • Esi draugiškas, sąžiningas, profesionalus ir atsakingas žmogus (mūsų įmonės vertybės);
  • Turi aukštąjį koleginį/universitetinį išsilavinimą;
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Gebi dirbti komandoje, esi komunikabilus(-i);
  • Moki gerai anglų kalbą;
  • Papildomai moki bent vieną iš šių kalbų: lenkų, ukrainiečių, prancūzų, vokiečių, ispanų, arabų, rusų. Tai laikysime dideliu privalumu.
  • Domiesi sunkvežimių ir/ar automobilių technika ir jų naujovėmis.

Papildoma informacija:

  • Lauksime Tavo gyvenimo aprašymo. Atsiųstą CV peržiūrėsime realiu laiku, todėl radę tinkamą kandidatą, atranką galime užbaigti anksčiau numatyto laiko. Konfidencialumą garantuojame.

Mes Jums siūlome:

  • Įdomų darbą šiuolaikiškoje ir modernioje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo, mokymų, savirealizacijos ir karjeros galimybes;
  • Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Hibridinio darbo galimybę.

Atlyginimas

2000-3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Viršutinė atlyginimo riba neribojama, nes įmonėje yra naudojama prekybos motyvacinė sistema, pagal kurią skaičiuojami atlyginimai už realius rezultatus, todėl mokami papildomi priedai už pasiektus darbo rezultatus.

UAB „JUPOJOS TECHNIKA“

Jupojos technika - viena didžiausių įmonių Lietuvoje jau veikianti daugiau nei 30 metų, užsiimanti krovininių automobilių atsarginių dalių didmenine, mažmenine prekyba ir eksportu. Esame įgalioti atstovai daugelio žinomiausių pasaulio dalių gamintojų. Vystome jau 16 metų savo prekinį ženklą Roadwin.
Jupojos technika 2018 m. tapo tarptautinio NexusTruck tinklo atstovais ir veiklos kūrėjais Lietuvoje (www.nexustruck.lt ).

Atstovaujame savo prekinį ženklą, apie kurį daugiau nuorodoje:

Daugiau apie mus:
www.jupojostechnika.eu/
rekvizitai.vz.lt/imone/jupojos_technika/
informacija apie UAB „JUPOJOS TECHNIKA“
2175 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1658 €
25% uždirba 1658-2015 €
25% uždirba 2015-2566 €
25% uždirba nuo 2566 €