Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „In balance grid“

Elektronikos inžinierius (Senior)

2500-3100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „In balance grid“
Išmaniąsias elektromobilių krovimo stoteles kurianti ir diegianti įmonė Inbalance grid ieško elektronikos inžinieriaus. Jeigu esi patyręs elektronikos inžinierius, bei nori prisidėti prie švaresnio rytojaus kūrimo - mes ieškome tavęs!
Inbalance grid gaminamos stotelės išsiskiria aukštu elektronikos integracijos lygiu su minimaliu kiekiu "DIN rail" komponentų. Stotelės pasižymi ypač pažangia apsauga nuo kondensacijos; nepertraukiamu srovės šaltiniu kabeliams atrakinti; virš 20 skirtingų jutiklių, leidžiančių iš anksto identifikuoti galimus gedimus, bei našiu Linux kompiuteriu. Visa tai išskiria mūsų produkciją kaip vieną pažangiausių pasauliniu lygmeniu, bei leidžia mums ir mūsų klientams pasiekti aukštą krovimo paslaugos kokybės teikimą.

Darbo pobūdis:

  • Naujų elektronikos produktų kūrimas pagal aiškiai apibrėžtus reikalavimus
  • Esamų elektronikos produktų palaikymas, kainos optimizavimas
  • Įterptinių sistemų elektronikos grandynų projektavimas
  • Elektronikos bandymų įrenginių projektavimas ir bandymų atlikimas
  • Dalyvavimas produktų sertifikavime pagal "IECEE CB Scheme"

Reikalavimai:

  • Elektronikos pakraipos aukštasis išsilavinimas
  • Bent 4 metų elektronikos projektavimo patirtis
  • Bent 2 metų patirtis dirbant su Altium Designer programine įranga
  • Savarankiškumas

Mes siūlome:

  • Galimybę kurti ekologiškesnę ateitį
  • Konkurencingą atlyginimą: 2500 - 3100 EUR į rankas (priklausomai nuo kompetencijų)
  • Papildomai mokamos kasmetinės premijos, susietos su įmonės pardavimais
  • Galimybę įgyti įmonės akcijų opciono būdu
  • Sveikatos draudimą
  • Lankstų darbo grafiką/hibridinį darbą
  • Jaunatvišką kolektyvą

Siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

2500-3100 €/mėn. į rankas
Pagal kompetencijas. Papildomai mokamos kasmetinės premijos, susietos su įmonės pardavimais.

Inbalance grid kuria išmanias, sektoriaus poreikius atitinkančias elektromobilių įkrovimo stoteles, kurios leidžia optimizuoti elektros vartojimą bei patenkinti augantį elektros poreikį be būtinybės keisti esamą elektros instaliacijos infrastruktūrą. Stotelės turi išskirtinį architektūrinį dizainą, kurį įmonė pasiekė pasitelkdama debesų technologijas. Jų minimalistinis dizainas buvo kurtas taip, kad susilietų su standartiniais miesto elementais ir nedarkytų bendros panoramos ir šiandien, ir tuomet kai stotelių poreikis bus gerokai išaugęs.
informacija apie UAB „In balance grid“
3871 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5X higher than LT average)
21
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.