Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Evolution Lithuania“

Įrangos vientisumo inžinierius

2950-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Evolution Lithuania“

Darbo aprašymas

Ieškome žmogaus, turinčio puikius problemų sprendimo įgūdžius, išmanančio elektroniką ar mechaniką bei techninius principus, kuris pasirūpintų Stalo įrangos profilaktika ir priežiūra, diegtų naujoves ir pristatytų naujus produktus bei paslaugas Live.

Pareigos:

  • Kurti, tobulinti ir prižiūrėti įrangos techninę įrangą;
  • Sukurti ir diegti automatizavimo praktikas;
  • Išbandyti, stebėti, prižiūrėti, diegti/programuoti ir remontuoti sudėtingą kompleksinę įrangą/prietaisus;
  • Spręsti specifinius klausimus, stebėti kompleksinės įrangos veikimą;
  • Sudaryti techninių produktų ir įrangos/prietaisų inžinerinių sistemų ekspertizę ir analizes (su projektavimu, naudojimu ir kt. susijusiais klausimais);
  • Valdyti konkrečius projektus ir užtikrinti jų kokybę bei užbaigimą laiku;
  • Dalyvauti nuolatinio tobulėjimo projektuose;
  • Mechaninės įrangos kūrimas ir esamos tobulinimas;
  • Prireikus atlikti įrangos priežiūrą nuotoliniu būdu;
  • Dalyvauti naujo produkto pristatymo (NPI) testavimuose nepalankiausiomis sąlygomis;
  • Jei reikia, surinkti, sumontuoti ir išmontuoti elektroninę įrangą;
  • Suolų ir įrankių projektavimas.

Kvalifikaciniai reikalavimai ir kompetencijos:

  • Mechatronikos, elektronikos, elektrotechnikos ar panašios disciplinos išsilavinimas (privalomas);
  • Ankstesnis IT ir/ar techninis išsilavinimas (privalomas);
  • Ne žemesnis nei C1 anglų kalbos žinių lygis (privalomas);
  • Patirtis su bandymų įranga ir testavimo metodikomis;
  • Žinios ir gebėjimas skaityti ir rašyti techninę dokumentaciją (privaloma);
  • Stiprūs analitiniai ir matematiniai įgūdžiai;
  • Supratimas ir gebėjimas atlikti teorinę ir praktinę inžinerinę analizę;
  • Patirtis 3D inžinerinio projektavimo ir spausdinimo srityje;
  • Elektronikos ir techninių principų supratimas (privalomas);
  • Linux žinios;
  • Aukštas atsakomybės jausmas ir gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek vienam ir be priežiūros;
  • Rinkos tyrimų patirtis, komerciniai įgūdžiai (laikomas privalumu);
  • Galimybė keliauti įvairiose vietose.

Mes siūlome:

  • Bruto mėnesinis atlyginimas nuo 2950 EUR iki 3500 EUR (nustatomas priklausomai nuo patirties ir kompetencijų lygio);
  • Sveikatos draudimas ir kitos išmokos;
  • Jūsų laukia daugiau nei 400 partnerių pasiūlymų! Kiekvienas darbuotojas turi galimybę pasinaudoti nuolaidomis PERKS platformoje;
  • Puiki aplinka asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
  • Iššūkių kupiną darbą dinamiškoje tarptautinėje komandoje;
  • Draugiškus ir patikimus kolegas.

Atlyginimas

2950-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Evolution“ yra pasaulyje pirmaujanti B2B azartinių žaidimų kūrėja ir IT sprendimų lyderė. Mūsų sėkmę kuria 18 000 + EVOliucionierių iš daugiau nei 30 pasaulio šalių, dirbančių produktų vystymas, programinės įrangos kūrimas, IT sprendimų, žaidimų vedimo ir verslo palaikymo srityse. Tarptautinė Evolution kultūra sukuria individualius unikalių asmeninio ir profesinio augimo galimybių. Evolution sukurti B2B sprendimai padeda neprilygstamą savo žaidėjams visame pasaulyje. Mes siekiame likti apdovanojimų pelniusiu azartinių žaidimų ir paslaugų galiūnu su nuolatiniu prekių ženklų asortimentu: Evolution Live, NetEnt, Red, Ezugi, Big Time Gaming, Nolimit City ir DigiWheel.

„Evolution“ yra Švedijos kapitalo įmonė, įkurta 2006 m. ir įtraukta į Nasdaq Nordic (EVO) sąrašą.
Evolution Lithuania kelionė prasidėjo 2020 m. Daugiau informacijos apie mus: Evolution.com
informacija apie UAB „Evolution Lithuania“
1471 €
Vid. atlyginimas bruto
675
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1013 €
25% uždirba 1013-1326 €
25% uždirba 1326-1713 €
25% uždirba nuo 1713 €