Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „EVABOX“

Gamybos darbuotojas (mediniai stalčiai)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EVABOX“

Darbo pobūdis

Medienos paruošimo darbai stalčių gamyboje.

Darbo laikas: I - V, nuo 7 iki 16 val.
NAUJOJI VILNIA

Reikalavimai

Bendras supratimas apie medienos paruošimą.
Atsakingumas, kruopštumas, dėmesys detalėms, noras dirbti.

Privalumas:
  • patirtis dirbant su medienos apdirbimo staklėmis;
  • patirtis dirbant CNC staklėmis.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato turimos patirties bei kompetencijos, kas yra aptariama darbo pokalbio metu.
strongest_in_lithuania

2013 m. sukūrėme prekės ženklą EVABOX, kuriuo žymime medinius stalčius ir jų aksesuarus. Didžiausias mūsų prioritetas yra kokybė, todėl siūlome ekologiškus gaminius, pagamintus iš kruopščiai atrinktos medienos. Pamatę EVABOX ženklu pažymėtą gaminį, būkite tikri dėl jo kokybės ir ilgaamžiškumo.
informacija apie UAB „EVABOX“
2688 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.