Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
MB „Seilas“

Gamybos vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - MB „Seilas“

Darbo pobūdis

Plečiantis įmonei, ieškome papildomo komandos pastiprinimo. Jei tu esi atsakingas, komunikabilus, sąžiningas ir veržlus žmogus - šis darbas tau. Esame jaunas kolektyvas, nuolat didiname savo gamybos apimtis, tad ieškome ir daliai gamybos vadovaujančio žmogaus. Visko apmokysime ir suteiksime reikalingas žinias.

Darbo pobūdis:
  • Gamybos procesų valdymas;
  • Produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Sandėlio likučių stebėjimas ir reikalingų medžiagų užsakymas;
  • Užsakymų pildymas ir pateikimas gamybai;
  • Tam tikrų dokumentų ruošimas;
  • Įdėjų generavimas kaip padidinti gamybos apimtis;
  • Ir kita.

Jei Jūs manote, kad galite sukurti pridetinės vertės mūsų įmonėje, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis vadovavime;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Stresinių situacijų suvaldymas;
  • Noras nuolat tobulėti;

Privalumai

  • Vokiečių, Rusų kalbų mokėjimas;
  • Darbo patirtis medienos gaminių gamybos įmonėje;

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
MB „Seilas“
strongest_in_lithuania

MB „Seilas“

Įmonė MB "Seilas" jau sėkmingai vykdo savo veiklą daugiau nei 4 metus. Esame lauko pirčių ir kubilų gamintojai. Savo produkciją eksportuojame į daugelį Europos šalių.
informacija apie MB „Seilas“
1057 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.