Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

UAB „Gilesta“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „Gilesta“

UAB „Gilesta“ - šiuolaikiška ir patikima generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikianti įmonė, užsiimanti gyvenamųjų namų (individualių ir daugiabučių), komercinių ir pramonės, visuomeninių pastatų, sporto paskirties inžinerinių statinių statyba.Įmonė tiesia inžinerinius tinklus, vykdo projektus susijusius su kultūros paveldo objektų renovacija. Atlieka viso statybos proceso koordinavimą.

Nuo savo veiklos pradžios statybos sektoriuje, įmonė yra sukaupusi didelę patirtį pastatų griovimo, žemės darbų – sklypo vertikaliojo planiravimo darbų atlikimo, pamatų įrengimo, betonavimo darbų atlikimo, pramoninių grindų įrengimo, gelžbetoninių konstrukcijų montavimo, mūro darbų atlikimo, stogų įrengimo, remonto darbų atlikimo, gerbūvio darbų atlikimo srityse.

Siekiant įgyvendinti įsipareigojimus, tenkinti klientų poreikius, saugoti aplinką ir darbuotojų sveikatą ir siekinant sustiprinti savo pozicijas rinkoje, įmonė įdiegė integruotą kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą pagal ISO 9001, ISO 14001 bei ISO 45001 standartus.

Nuolatinis tobulėjimas, aukšta darbuotojų kvalifikacija bei kompetencija, inovatyvūs darbų vykdymo sprendimai – mūsų raktas į projektų įgyvendinimo kokybę ir efektyvų klientų poreikių įgyvendinimą.