Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Fragrances International“

Grožio ambasadorė (-ius)

1700-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Fragrances International“

Darbo pobūdis

· Suteikti išskirtinę, aukštos kokybės patirtį klientams;
· Pardavimo tikslų sekimas ir vykdymas;
· Nuolatinis mokymasis ir kvalifikacijos kėlimas, žinių apie produkciją gilinimas;
· Tinkamo parduotuvės įvaizdžio ir salės tvarkos palaikymas;
· Darbas įvairiuose renginiuose, prezentacijose ir promo akcijose.

Reikalavimai darbuotojui

· Gebėjimas parduoti prabangos segmento odos priežiūrą, aromatus ir makiažo priemones;
· Odos priežiūros, aromatų ir makiažo žinios - privalumas;
· Klientų konsultavimas, atsižvelgiant į jų poreikius, remiantis sužinota informacija pasiūlyti tinkamiausius produktus;
· Žingeidumas, smalsumas, nuolatinis troškimas mokytis ir tobulėti;
· Atsakingumas ir pareigingumas; puikūs bendravimo įgūdžiai;
· Stiprinti santykius su klientais ir didinti jų lojalumą užmezgant asmeninį ryšį ir kuriant pasitikėjimą.
· Anglų kalba – privalumas;
· Lankstumas: gebėjimas prisitaikyti prie tvarkaraščio pakeitimų, naujų idėjų ir nurodymų.

· Įdomų ir atsakingą darbą su vienu garsiausių pasaulyje prekės ženklu;
· Įvertinimą pagal rezultatus;
· Nuolatinį kvalifikacijos kėlimą, įdomius mokymus;
· Lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

1700-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
(bazinis atlyginimas + priedai, tiesiogiai priklausantys nuo asmeninių rezultatų)

UAB „FRAGRANCES INTERNATIONAL” – mes atstovaujame žinomiausius kosmetikos ir parfumerijos prekinius ženklus Baltijos šalyse. Esame viena seniausių JAV kapitalo įmonių, veikianti Lietuvoje nuo 1989 metų.

Mūsų atstovaujamus prekinius ženklus: Chanel, Dior, Clarins, La Prairie, Versace, Creed, Givenchy ir daugelį kitų, jūs rasite KristiAna, Kosmada, Douglas, Stockmann ir kituose prestižiniuose kosmetikos ir parfumerijos tinkluose.

Mums rūpi darbuotojų įsitraukimas ir įvairovė. Personalo atrankos procese užtikriname lygias galimybes visiems kandidatams.

Įmonės tinklalapis:
informacija apie UAB „Fragrances International“
2117 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1536 €
25% uždirba 1536-2000 €
25% uždirba 2000-2759 €
25% uždirba nuo 2759 €