Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Gydytojas (-a) kineziterapeutas (-ė)

Nuo 850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kėdainiai - UAB „Diaverum klinikos“

Darbo pobūdis

Hemodializės klinikoje siūlome darbą gydytojui kineziterapeutui (-ei) teikti kvalifikuotą ir specializuotą kineziterapijos pagalbą dializuojamiems pacientams hemodializės metu.

Reikalavimai darbuotojui

Kineziterapeuto kvalifikacija;
Geri bendravimo įgūdžiai;
Orientacija į pacientus ir jų aptarnavimo kokybę;
Turėti darbo su dokumentais ir raštvedybos pagrindus;
Darbo patirtis dializėje - privalumas;
Rusų/lenkų kalbos žinios - privalumas.
Išmanyti:
Įvairaus amžiaus žmonių psichosocialinės elgsenos ypatumus;
Paciento, jo šeimos narių, kitų pacientą prižiūrinčių asmenų mokymo principus, informacijos pateikimo principus;
Sveikos gyvensenos principus.

Įmonė siūlo

Darbą 0,5 etato;
Draugišką kolektyvą;
Galimybę kelti kvalifikaciją, tobulintis.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Diaverum klinikos“

Diaverum – tai viena didžiausių nepriklausomų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų pasaulyje.

Mūsų kompanijos vertybės – kompetencija, įkvėpimas, atsidavimas – leidžia mums nuolat tobulėti, teikiant paslaugas, užtikrinančias geriausią gydymą ir kokybę mūsų pacientams.

Diaverum turi klinikas 23 šalių, kuriose dirba daugiau nei 13000 motyvuotų darbuotojų ir 38000 pacientų
informacija apie UAB „Diaverum klinikos“
181
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.