Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

APSKAITOS VADOVAS

4500-6000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVbankas.lt skaičiuoklės duomenys. Redaguoti »
Visa darbo diena
Kaunas - UAB „Kavos draugas“

APIE MUS:

„Coffee Friend“ – tarptautinė daugiakanalė kavos mažmenininkė, veikianti 12 Europos rinkų, turinti 15 metų patirtį ir 8 augančias įmones.

Ieškome apskaitos vadovo – detalėms orientuoto, į verslą mąstančio vadovo, kuris galėtų įkvėpti tarptautines komandas, užtikrinti aukštus profesinius standartus ir užtikrintai skatinti pokyčius bei priimti riziką įvertinančius sprendimus grupės lygmeniu.

KĄ TU DARYSI:

  • Vadovauti grupės apskaitos komandai ir užtikrinti nuoseklias, tikslias ir savalaikes apskaitos operacijas visuose grupės subjektuose.
  • Rengti ir prižiūrėti konsoliduotas grupės finansines ataskaitas.
  • Koordinuoti apskaitos sistemų diegimą ir standartizavimą grupės įmonėse užsienio rinkose.
  • Bendradarbiauti su auditoriais, valstybės institucijomis ir mokesčių administratoriais visose grupės šalyse.
  • Stiprinti vidaus kontrolės sistemas, gerinti visos grupės procesų efektyvumą ir inicijuoti naujų procesų kūrimą ir derinimą visuose skyriuose.
  • Mokyti, remti ir prižiūrėti apskaitos komandas visose grupės šalyse.
  • Būti pagrindiniu jungiamuoju elementu tarp verslo sprendimų ir apskaitos bei mokesčių reikalavimų laikymosi.

KO MES TIKĖSIME IŠ JŪSŲ:

  • Įrodyta darbo patirtis tarptautinėse įmonių grupėse
  • Puikios apskaitos standartų ir mokesčių aplinkos žinios ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES šalyse
  • Patirtis dirbant su auditoriais ir tarptautinėse organizacinėse struktūrose
  • Gebėjimas savarankiškai valdyti ir spręsti sudėtingus su apskaita ir mokesčiais susijusius klausimus
  • Puikios anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu)

JŪSŲ PRIVALUMAS BŪTŲ JŪSŲ, JEI TURĖSITE:

  • Patirtis diegiant ERP sistemas arba atnaujinant didelius jų duomenis, ypač dirbant su daugiašaliu subjektu arba tarptautinėje aplinkoje.
  • Ankstesnis dalyvavimas apskaitos procesų standartizavimo arba finansų transformacijos projektuose grupės lygmeniu.
  • Profesionali apskaitos kvalifikacija (pvz., ACCA arba lygiavertis).

KĄ MES SIŪLOME:

  • Tarptautinė ir brandi profesinė aplinka – darbas su komandomis iš kelių šalių (LT, LV, EE, FIN, SWE, UK, NL, DE, PL ir kt.), kultūriškai įvairioje aplinkoje ir laikantis aukštų profesinių standartų
  • Pareigos, kuriose iniciatyva yra tikrai vertinama
  • Reali įtaka priimant sprendimus grupės lygmeniu

IR, ŽINOMA:

  • Naujas, modernus biuras su vaizdu į upių santaką ir Kauno senamiestį, taip pat hibridinio darbo galimybės
  • Draugiška „kavos draugų“ komanda ir puiki darbo atmosfera
  • Daugybė augimo galimybių novatoriškoje, sparčiai augančioje įmonėje
  • Gilios įžvalgos į kavos pasaulį
  • Puiki kava kiekvieną dieną ☕

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

4500-6000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Kavos draugas“

„Kavos Draugas“ – tarptautinės kavos ir kavos aparatų mažmeninės prekybos tinklas, veikiantis Europoje pagal specialiai kiekvienai rinkai sukurtą vietinį vardą. Mes orientuojamės į išskirtinę pirkimo patirtį ir aukštos kokybės produkciją.

Detaliau apie įmonę: www.Kavosdraugas.lt
O čia gali pamatyti, kokie yra Kavos draugai:
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (16)
informacija apie UAB „Kavos draugas“
2391 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
285
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2024 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1641 €
25% uždirba 1641-2142 €
25% uždirba 2142-2829 €
25% uždirba nuo 2829 €

Jus taip pat gali sudominti: