Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Hnit-Baltic“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „Hnit-Baltic“

Hnit-Baltic yra Geografinių informacinių sistemų (GIS) lyderė Baltijos šalyse. Įmonė rinkoje veikia nuo 1993 m. Hnit-Baltic kompetencija pasitiki ir sprendimus naudoja daugelis Lietuvos, Latvijos ir Estijos verslo, valstybės ir savivaldos organizacijų, vykdančių veiklą inžinerinių tinklų administravimo, kadastrų ir registrų tvarkymo, teritorijų planavimo, žemės ūkio, miškų ūkio, susisiekimo, telekomunikacijų, krašto gynybos, viešojo saugumo užtikrinimo ir kitose srityse.
Taikydami ir vystydami geografinių (erdvinių) duomenų valdymo GIS technologijas, teikiame efektyvius, klientui naudingus informacinių technologijų (IT) sprendimus, kurie padeda gerinti organizacijos darbo procesus, efektyviai valdyti turtą, įrengimus, transportą ir kitus išteklius, kelti aptarnavimo ir paslaugų kokybę, suteikia pažangias priemones procesų planavimui, modeliavimui ir sprendimų priėmimui.
Esame įgaliotoji JAV kompanijos Esri Inc. atstovė Baltijos šalyse, populiaraus lietuviško žemėlapių portalo www.maps.lt , virtualios GIS mokyklos www.gismokykla.lt kūrėjai. Latvijoje ir Estijoje veikiame per dukterines kompanijas – Envirotech ir AlphaGIS. Mūsų dukterinė įmonė Cellular Expert –telekomunikacinių tinklų belaidžio ryšio planavimo ir duomenų valdymo programinės įrangos kūrėja – savo sprendimus diegia visame pasaulyje.