Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Hnit-Baltic“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „Hnit-Baltic“

Tai yra puiki galimybė susipažinti su naujausiomis Esri technologijomis dirbant techninio konsultanto rolėje. Jeigu Jūs sumanus, žingeidus, prisijunkite prie mūsų komandos, kurios tikslas yra padėti Esri naudotojų bendruomenei.
Hnit-Baltic jau daugiau kaip 25 metus vykdo veiklą ypatingoje srityje. Srityje kur susijungia geografija ir informacinės technologijos. Šiuolaikiniai žemėlapiai yra unikali duomenų analizės ir vizualizavimo forma, turinti išskirtinę savybę – lengvai suprantamu būdu perteikti ir apibendrinti didžiulius informacijos kiekius, kurie gali būti suvokti intuityviai ir akimirksniu.
Hnit-Baltic atstovauja geografinių informacinių sistemų (GIS) lyderius pasaulyje - yra įgaliotoji JAV kompanijos Esri atstovė Baltijos šalyse. Esri jau 50 metų vysto technologijas, kur per geografiją duomenims, turiniui suteikiamas kontekstas, praturtinama informacija ir atliekama analizė. Tai kategorija, kuri sujungia visas informacijos formas – kas ir yra GIS technologijos vertė bei esminis faktorius, nulėmęs, kad „Esri“ technologijas šiandien naudoja 75 % „Fortune 500“ kompanijų, didžioji dalis strateginės reikšmės institucijų ir organizacijų Baltijos šalyse.
Savo CV ir motyvacinį laišką su nuoroda “GIS sprendimų organizacijoms konsultantas” siųskite el.p.: . Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.