Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

HoReCa ir Verslo klientų vadybininkas (-ė)

1700-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda, Palanga, Kretinga - UAB „Sakalas“

Darbo aprašymas

Jei jūs turite patirties pardavimuose, domitės vyno kultūra, suprantate restoranų, barų, kavinių ir viešbučių verslą, tai yra puiki proga jums prisijungti prie vienos didžiausių Lietuvoje distribucinės kompanijos komandos ir panaudoti savo žinias, įgūdžius siekiant bendrų tikslų ir rezultatų.

Jūs būsite atsakingas už:

  • Prekių pardavimą HoReCa ir verslo klientams: klientų lankymą, prekių asortimento sudarymas, užsakymų formavimas, reklaminių akcijų vykdymą;
  • Jums priskirtų prekių kategorijų valdymą ir vystymą;
  • Asortimento ir kainodaros formavimą bei pardavimo skatinimo veiksmų inicijavimą;
  • Veiklos efektyvumo gerinimą, rinkos tendencijų ir konkurentų analizę;
  • Sutarčių sudarymą;
  • Klientų poreikių analizę;
  • Atsiskaitymų kontrolę;
  • Probleminių situacijų sprendimą;
  • Naujų klientų paiešką.

Reikalavimai

  • Būtina darbo su HoReCa patirtis (privalumas - patirtis parduodant greito vartojimo produktus);
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas;
  • Geri bendravimo, derybų įgūdžiai, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje ir pozityvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Maisto ir alkoholio produktų kategorijų išmanymas.

Mes siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą dinamiškoje kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

1700-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo pasiektų rezultatų.

UAB „Sakalas“

UAB “Sakalas” - patikima ir klientų itin vertinama įmonė, viena stipriausių distribucijos paslaugų teikėjų Baltijos šalyse, atstovaujanti žinomus prekinius ženklus – Storck, Henkel, Reckitt Benckiser, Dilmah, kt. Mes didžiuojamės savo profesionalia darbuotojų komanda, teikiamų paslaugų kokybe bei išvystyta distribucijos sistema. “Sakalas” – tai 28 metai patirties, tai daugiau nei 6000 pardavimo taškų, tai daugiau nei 100 žinomų prekės ženklų, tai 5 padaliniai Lietuvoje. Sužinokite apie mus daugiau: www.sakalas.eu/lt/
Į komandą kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Sakalas“
1987 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
186
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1402 €
25% uždirba 1402-1798 €
25% uždirba 1798-2259 €
25% uždirba nuo 2259 €