Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
CVB klientas

IEŠKOMAS Picų kepėjas (-a) SU PATIRTIMI Vytauto pr. 37 arba Europos pr. 99, Kaunas

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Labai skanu“
Ieškome naujo nario į mūsų motyvuotą ir mylinčią MAMMA šeimą!❤️

Ieškome picų kepėjo (-os) SU PATIRTIMI!
Norime pabrėžti, jog darbo vieta saugi ir ilgalaikė. Galima dirbti 0,5 - 1 etatu.
Galimybė dirbti Donelaičio g. 62, Vytauto pr. 37 arba Europos pr. 99.

Darbo pobūdis

Ieškome picų kepėjos (-o), kuri (-is):

  • Gamins picas pagal technologines korteles. bei laikysis picos gamybos standartų;
  • Sugebės ir rodys iniciatyvą ruošiant ir prižiūrint savo darbo vietą;
  • Norės suprasti mūsų veiklos specifiką ir bus pasiruošęs (-us) gilintis į naujus procesus;
  • Turės naujų idėjų ir didelį norą tobulėti savo srityje.

Reikalavimai darbuotojui

Norėtume, kad tu:

  • Turėtum picų kepėjo (-os) darbo patirties.
  • Būtum orientuotas į picų ruošimo standartus, kokybę ir rezultatus;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas, derinamas asmeniška

Transportas

Transportas namo (jei dirbama ilgiau nei iki 22val)

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Nemokamas maitinimas darbo metu

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties. Visos galimybės aptariamos darbo pokalbyje.

UAB „Labai skanu“

Restoranas, Vienybės aikštėje, Kaune - Mamma kitchen stories
informacija apie UAB „Labai skanu“
1173 €
Vid. atlyginimas bruto
68
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 802 €
25% uždirba 802-1150 €
25% uždirba 1150-1367 €
25% uždirba nuo 1367 €