Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CVB klientas

Ieškome Aptarnavimo skyriaus vyriausiojo specialisto (darbuotojo dirbančio pagal darbo sutartį).

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Policijos departamentas prie LR VRM

Darbo pobūdis

Pagrindinės Tavo užduotys:
  • administruoti prekių ir paslaugų sutartis;
  • planuoti materialinių vertybių poreikį, pristatyti, paskirstyti ir išduoti materialines vertybes;
  • rengti materialinių vertybių pirkimo dokumentus ir rengti turto valdymo dokumentus;
  • atlikti mažos vertės pirkimus;
  • dalyvauti atliekant inventorizaciją;
  • prižiūrėti ir saugoti materialines vertybes;
  • organizuoti su materialinėmis vertybėmis susijusias paslaugas;
  • tvarkyti priskirto turto duomenis turto valdymo modulyje;

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Tu:
  • Turi ne žemesnį kaip aukštesnįjį išsilavinimą, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį išsilavinimą, įgytą iki 1995 metų;
  • Taisyklingai kalbi ir rašai lietuvių kalba;
  • Gebi aiškiai ir sklandžiai perteikti informaciją žodžiu ir raštu;
  • Moki dirbti kompiuteriu Microsoft Office arba LibreOffice programiniu paketu;
  • Turi patirties su pirkimais, administravimu;
  • Nebijai iššūkių ir dinamiškos darbo aplinkos, stresinių ir (ar) konfliktinių situacijų;
  • Atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“;

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome?
  • Mokymus, kurių metu supažindinsime Tave su Policijos sistema ir suteiksime
sėkmingam darbui būtinas žinias ir įgūdžius
  • Ne tik visada laiku mokamą atlyginimą, tačiau ir priedus už pasiektus rezultatus
  • Žinias ir patirtį, kurias vėliau galėsi pritaikyti darbui Vidaus reikalų sistemoje
  • Darbo užmokestis nuo 1000 Eur "į rankas"/mėn. (nuo 1550 Eur "ant popieriaus"/mėn.)
Darbo vieta: Vilnius
Dokumentai kuriuos reikia pateikti : gyvenimo aprašymas.
Dokumentai priimami el. paštu:
Pretendentų atrankos būdas: pokalbis
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai: tel. Nr. 8~700 59 835

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Policijos departamentas prie LR VRM

Lietuvos policija
informacija apie Policijos departamentas prie LR VRM
2369 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
1554
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1728 €
25% uždirba 1728-2237 €
25% uždirba 2237-2882 €
25% uždirba nuo 2882 €