Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Sportinė Aviacija ir Ko“

Ieškome įvairių profesijų darbuotojų

924-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Приймаємо українців
Alytus, Prienai - UAB „Sportinė Aviacija ir Ko“

Darbo pobūdis

KVIEČIAME DIRBTI:

1. Šaltkalvius (darbo pobūdis: metalinių detalių iš skardos, vamzdžių gamyba, mazgų surinkimas).
2. Paviršininkus (darbo pobūdis: sklandytuvų glaistymas, šveitimas)
3. Dažytojus (darbo pobūdis: sklandytuvų dažymas, darbo patirtis:būtina)
4. Formuotojus (-as) (darbas su stiklo audiniu, epoksidinėmis dervomis, apmokinsime)
5. Frezuotojus (darbas su frezavimo staklėmis).

Žmonės gali būti iš Alytaus arba Prienų. Įmonė vežioja į-iš darbo.

Darbo grafikas:
Pirmadienis-Penktadienis
7:30-16:00

Reikalavimai darbuotojui

Laukiame Tavęs, jei esi motyvuotas, atsakingas ir darbštus žmogus.
Taip pat ieškome žmonių, kurie neseniai baigė mokslus su profesija. Mūsų įmonėje įgysite darbo patirties.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
  • Draugišką kolektyvą;
  • Skaidrų, laiku mokamą atlyginimą ir sąžiningą atlygį;
  • Pastovų darbą;
  • Darbo vieta: Debesų g.16, Pociūnai LT-59327, Prienai, Lietuva

Atlyginimas

924-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame Lietuvos aviacijos įmonė UAB "Sportinė Aviacija ir KO". Esame kompozitinių konstrukcijų, metalinių valdymo sistemų ir sklandytuvų gamintojai.
informacija apie UAB „Sportinė Aviacija ir Ko“
1105 €
Vid. atlyginimas bruto
29
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 924 €
25% uždirba 924-954 €
25% uždirba 954-1485 €
25% uždirba nuo 1485 €