Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Emplos“

IT projektų vadovas (-ė) stambiems B2B projektams

2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Emplos“

Darbo pobūdis

Ieškome B2B IT projektų vadovo (-ės) pardavimams darbui su dideliais klientais.
Į pareigas įeina:
  • IT sprendimų parinkimas naujiems ir esamiems klientams,
  • klientų aptarnavimas: naujų klientų paieška, esamų klientų kuravimas,
  • dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose (medžiagos parengimas, pateikimas, eigos priežiūra)
  • kiti darbai susiję su pardavimo procesu.

Dirbame nuo I-V nuo 8:00 iki 17:00, darbas hibridinis (3 dienos biure).
Pastaba: Reiktų turėti galimybę išvykti į retas komandiruotes Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • Bent 3 metų projektų vadovo patirtis (IT srityje būtų privalumas);
  • Sugebėjimas vadovauti nedidelei komandai;
  • Domėjimąsis IT inovacijom ir technologijom;
  • Sugebėjimas dirbti sistemingai, atsakingai ir motyvuotai;
  • Komunikabilumas ir geri prezentavimo įgūdžiai;
  • Puikūs laiko planavimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, pozityvumas bei gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis);
  • Geros anglų kalbos žinios(ne mažiau nei B2 lygis);
  • Puikios lietuvių kalbos žinios (kalbėjimas ir rašymas);
  • Organizuotumas, žingeidumas, noras mokytis ir tobulėti;
  • B kategorijos teisės

Įmonė ieško specialistų, kurie jau yra išaugę dabartinės kompanijos ribas, siekia nuolat tobulėti, nori dirbti su skirtingų industrijų klientais ir įvairaus sudėtingumo uždaviniais. Dirbame tiek su privataus, tiek su valstybinio sektoriaus klientais.

Daug investuojame į darbuotojų mokymus, todėl galėsite nuolat kelti savo kvalifikaciją ir formuoti savo profesinį įvaizdį. Siūlydami klientams pažangius kibernetinio saugumo sprendimus, tiesiogiai prisidėsite prie kibernetinio saugumo aplinkos gerinimo Lietuvos įmonėse.

Atlyginimas

2000 €/mėn. į rankas
Atlygimo dydis priklauso nuo turimos patirties ir žinių. Jei jaučiatės vertas daugiau, derėkimės.

Įmonės yra sistemų integratorius. Klientams siūlo pasaulyje gerai žinomų gamintojų kibernetinio saugumo sprendimus. Įmonė yra įsikūrusi Vilniuje, tačiau veiklą vykdo visoje Lietuvoje.

Įmonė turi nepriekaištingą verslo reputaciją rinkoje. Įmonė aktyviai prisideda prie visuomenės, ir ypač vaikų, žinių apie kibernetinį saugumą didinimo. Esame aktyvūs socialinėje veikloje. Mentoriaujame socialiniuose projektuose, dalinamės sukaupta praktika renginiuose ir panašiai.
informacija apie UAB „Emplos“
2811 €
Vid. atlyginimas bruto
(84% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.