Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
EPSO-G grupė

IT sistemų vystymo vadovas (-ė) (CTO)

4850-6600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome iššūkių nebijančio (-os) ir patyrusio (-os) IT sistemų vystymo vadovo (-ės), trokštančio (-os) prisidėti prie atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) energetikos sektoriaus ateities. Eidamas (-a) šias pareigas vadovausite komandai, kuri kuria ir palaiko pažangią internetinę platformą tvaraus biokuro prekybai. Todėl pažadame, galimybių sužinoti naujų dalykų, augti ir tobulėti turėsite kasdien!

Būdamas (-a) IT sistemų vystymo vadovu (-e), būsite atsakingas (-a) už

  • bendrovės technologinę viziją ir strategiją;
  • vystomų sistemų saugumą ir patikimumą;
  • naujų funkcijų ir produktų vystymą;
  • komandos ir išorinių partnerių valdymą.

Taip pat glaudžiai bendradarbiausite su Bendrovės vadovu ir kitais verslo linijų savininkais, suderindami IT sistemų vystymo planą su verslo tikslais ir klientų poreikiais.

Jūsų pagrindinės užduotys bus

  • užtikrinti darnų, kintančius verslo poreikius atitinkantį IT sistemų vystymą:
  • bendradarbiauti su verslo linijų savininkais;
  • identifikuoti sistemų vystymo poreikius;
  • pasiūlyti verslo ir klientų poreikius tenkinančius IT sistemų vystymo sprendinius;
  • sutarti prioritetus;
  • organizuoti savalaikį jų įgyvendinimą;
  • užtikrinti veikiančių IT sistemų patikimumą ir saugumą;
  • analizuoti ir tobulinti IT sistemų vystymo ir valdymo procesus;
  • organizuoti IT sistemų vystymui reikalingus paslaugų pirkimus ir kitus procesus;
  • planuoti ir koordinuoti IT sistemų vystymo komandos darbą;
  • ugdyti komandą ir nustatyti komandos tikslus.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas IT arba tiksliųjų mokslų srityje;
  • ne mažiau kaip 5 metų darbo patirtis IT sistemų kūrime / vystyme;
  • IT projektų valdymo patirtis pagal Agile;
  • ne mažiau kaip 2 metų patirtis komandos valdyme;
  • stiprios žinios apie interneto technologijas, debesijos paslaugas, duomenų analizę ir dirbtinį intelektą;
  • pasižymite strateginiu mąstymu, kūrybingumo ir lyderystės savybėmis;
  • puikiai bendraujate lietuvių ir anglų kalbomis.

  • siūlome draugišką ir veržlią aplinką, kurioje vertinamas ir skatinamas asmeninis tobulėjimas ir augimas;
  • patrauklų ir konkurencingą atlygį: nuo 4850 iki 6600 Eur (bruto), priklausomai nuo turimų įgūdžių ir patirties;
  • sveikatos draudimą;
  • mokymosi ir tobulėjimo galimybės;
  • paramą/pagalbą įvykus ypatingiems gyvenimo įvykiams;
  • reguliarius komandos formavimo renginius.

Kodėl mes?

  • prisidedame prie žaliojo kurso, kurį patys kuriame;
  • prisidedame prie klimatui neutralių sprendimų kūrimo;
  • kuriame sprendimus energetikos sektoriui visoje Europoje;
  • esame visiškai atvira idėjoms komanda, kurioje kiekvienas turi galimybę save realizuoti.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

4850-6600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

BALTPOOL - tai pirmaujanti ir pažangi biokuro birža Europoje, turinti klientų iš daugiau nei 10 šalių, kurios vystomose prekybos sistemose kasmet sudaroma sandorių už daugiau nei 500 milijonų eurų. BALTPOOL sujungia biomasės produktų (tokių kaip medienos drožlių, granulių, atliekinės medienos) pirkėjus ir pardavėjus, suteikia jiems įrankius sandorių vykdymo automatizuotam organizavimui, paprastam biokuro tvarumo įrodymų pagrindimui, teikia skaidrią ir patikimą rinkos informaciją bei papildomas paslaugas.

Lietuvoje BALTPOOL taip pat organizuoja medienos bei šilumos energijos aukcionus, vykdo deagalų iš atsinaujinančių energijos išteklių (DAEI) apskaitos vienetų sistemos valdytojo, viešuosius interesus atitinkančių paslaugų elektros energetikos sektoriuje (VIAP) lėšų administravimo veiklas.

BALTPOOL priklauso valstybės valdomai energetikos įmonių grupei „EPSO-G“.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti BALTPOOL komandos dalimi.