Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

AML specialistas (operacijų stebėjimas)

2160-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - Bankera

Darbo aprašymas

Kaip AML specialistas mūsų retrospektyvinių operacijų stebėjimo komandoje, būsite atsakingas už sąskaitos operacijų tyrimą ir analizę, kad nustatytumėte pinigų plovimo veiklą ir praneštumėte apie šią veiklą MLRO; taip pat siekdami užtikrinti, kad laikomės AML politikos, nacionalinių ir tarptautinių taisyklių bei pramonės gairių.

Pareigos:

  • Nustatyti neįprastą / įtartiną veiklą peržiūrint / analizuojant paskyros veiklą.
  • Užtikrinti pagrindinį supratimą apie kliento santykius ir ypatybes, kad būtų galima nustatyti, ar reikalingas tolesnis tyrimas.
  • Tirti, analizuoti ir išspręsti sandorių stebėjimo įspėjimus.
  • Rinkti, peržiūrėti ir tikrinti dokumentus ir informaciją apie klientą.
  • Parengti aprašomuosius įspėjimų pasakojimus, apibūdinančius „kas, ką, kur, kada, kodėl ir kaip“, įskaitant nustatymą, ar veikla laikoma neįprasta / įtartina, ir bet kokias rekomendacijas dėl tolimesnės peržiūros, jei reikia.

Reikalavimai:

  • Finansų, apskaitos, verslo ar susijusios srities bakalauro laipsnis (gali būti ką tik baigęs arba paskutinių kursų studentas).
  • 2+ patirtis AML sandorių stebėjimo srityje, apimanti tiek tiesioginį, tiek retrospektyvų sandorių stebėjimą.
  • Puikus kritinis ir analitinis mąstymas.
  • Didelis dėmesys detalėms.
  • Gebėjimas dirbti su minimalia priežiūra ir atlikti kelias užduotis.
  • Sklandus anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu) yra būtinas.
  • Ankstesnė patirtis su AML/Atitikties sritimi būtų laikomas privalumu.

Darbo „Bankeroje“ privalumai:

  • Profesinis ir asmeninis tobulėjimas – kompensacijos už įvairius kursus ir profesinius egzaminus (ICA/ACAMS ir kt.).
  • Lankstų darbo laiką ir galimybę dirbti nuotoliniu būdu.
  • Progresinių atostogų politika – papildoma apmokama poilsio diena kasmet už kiekvienus pas mus dirbtus metus.
  • Visiškai apmokamos mokymosi atostogos – gaukite papildomų 5 dienų pilnai apmokamų atostogų per metus, kad pasiruoštumėte egzaminams, baigiamiesiems darbams ir pan.
  • Komandos formavimo renginiai, vasaros/žiemos vakarėliai su žaidimais, pasirodymais, degustacijomis, maisto kuponais, įvairiomis dovanomis.
  • Biuro biblioteka – plečiame savo biblioteką, užsakydami knygas pagal išreikštą darbuotojų susidomėjimą.
  • Delegacija į pasaulines ir vietines konferencijas.
  • Talentinga tarptautinė komanda – turime komandų daugiau nei 5 šalyse ir plečiamės toliau.
  • Modernūs biurai miesto centre.

Kreipdamiesi dėl šios darbo pozicijos patvirtinate, kad perskaitėte ir supratote Kandidatų politikos pranešimą (careers.bankera.com/en/candidate-policy/)

Konfidencialumas garantuotas. Tik atrinkti kandidatai bus informuoti.

Atlyginimas

2160-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis pasiūlymas priklauso nuo patirties, motyvacijos ir kompetencijos.

Bankera

Bankera yra tarptautinis mokėjimo paslaugų verslas, siūlantis sprendimus privatiems asmenims ir įmonėms. Jis sukurtas daugiausia dėmesio skiriant skaitmeninėms įmonėms; taigi ji laukia klientų iš įvairių skaitmeninių pramonės šakų, tokių kaip filialų rinkodara, elektroninė prekyba, lošimai, kriptovaliutų biržos, P2P finansai ir kt.

„Bankera“ yra vienintelė Lietuvoje įkurta įmonė, kuri KPMG ataskaitoje „Leading Global Fintech Innovators 2019“ pateko į „Top 50“ FinTech įmonių. 2020 metais siaučiant koronaviruso pandemijai, Bankera komanda pristatė trumpalaikį SVV finansavimo sprendimą, kuris Europos Komisijos organizuojamo EUvsVirus hakatono skaitmeninių finansų kategorijoje buvo įvertintas pirmąja vieta.

Pristatydama naujus produktus ir sprendimus, Bankera yra pasirengusi sparčiai plėstis ir ieško naujų talentų, kurie galėtų prisijungti prie nuolat augančios komandos. Naršykite mūsų siūlomas darbo vietas ir raskite jums patinkančią karjerą Bankeroje (careers.bankera. lt/).
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (11)
informacija apie Bankera
2032 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% higher than LT average)
43
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1212 €
25% uždirba 1212-1751 €
25% uždirba 1751-2775 €
25% uždirba nuo 2775 €