Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Kasininkas (-ė) - administratorius (-ė) "Spirgis" restoranėlyje Baltajame tilte

6 €/val. Į rankas
Vilnius - Amber Food grupė

Darbo pobūdis

"Baltas tiltas Food hall", esančiame Upės g. Vilniuje, lietuviškos virtuvės restoranėlyje "Spirgis" ieškome administratoriaus, dirbančio su kasa!
Jūsų darbo funkcijos būtų:
  • Svečių aptarnavimas (darbas su kasos aparatu);
  • Asortimento išmanymas, svečių konsultavimas esant poreikiui;
  • Komandinis darbas ir bendravimas su virtuve;
  • Bendros švaros ir tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sąžiningumas, organizuotumas, atsakingumas, komunikabilumas, paslaugumas;
  • Darbo komandoje ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Gera nuotaika ir plati šypsena;
  • Patirtis klientų aptarnavime būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

  • Darbas slenkančiu grafiku;
  • Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį bei motyvacinius priedus už gerus darbo rezultatus;
  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
  • Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida.

Atlyginimas

6 €/val. į rankas

Amber Food grupė

Amber Food grupė valdo Charlie pizza, Katpėdėlė, La Crepe, Manami, Guacamole, Skonis, Sugamour ir kitus prekės ženklų restoranus.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (52)