Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

VšĮ "Katino dienelės" siūlo darbą:

VšĮ "Katino dienelės"

Katino Dienelės Darželis – privati ikimokyklinė įstaiga Vilniuje, ugdanti skirtingų kalbų ir kultūrų vaikučius nuo 1 iki 6 metų. Ugdymas orientuotas į anglų kalbos mokymąsi nuo ankstyvosios vaikystės. Mūsų jaukioje KD Darželio šeimoje puikiai jausis ir nė žodžio angliškai nesuprantantis dvimetis, ir į Lietuvą atvykęs lietuvių kalbos nemokantis mažylis, ir į tėvų gimtinę sugrįžęs mažasis emigrantas.
Vaikų ugdymas darželyje orentuotas į demokratizavimą, kuris grindžiamas šiais principais: natūralios aplinkos kūrimas; nuoširdus, šiltas bendravimas su vaikais, nevaržant jų pasirinkimo laisvės; glaudus bendravimas ir bendradarbiavimas su tėveliais ir pedagogų bei aptarnaujančio personalo teisingi ir kryptingi darbo metodai ir būdai, skatinantys vaiko individualumą ir tobulėjimą.

Kiekvieno vaiko ugdymo pagrindas yra puoselėjantis ir rūpestingas suaugęs asmuo, kuris lavina vaiko fantaziją, ugdo pagarbą sau ir padeda vaikui pažinti pasaulį. Mes esame įsipareigoję siekti tobulumo, teikiant paslaugas mūsų darželyje, bei aukščiausios rūšies kokybės ugdymą mažiesiems ir jų tėveliams.
Mes tikime, kad tapsime vieni geriausių Vilniuje. Ieškome išsilavinusių, talentingų ir pasišventusių Auklėtojų, kurie dirbs su 3 – 5– erių metų vaikučiais. Mes vertiname kandidatus, kurie jau turi patirties darbo, su skirtingų kultūrų vaikučiais, ir, kurie aktyviai siekia profesinio tobulėjimo.

Įmonės darbo skelbimai