UAB „KISTELA“ siūlo darbą:

UAB „KISTELA“

Svetingumo kompleksas „Apvalaus stalo klubas“ yra įsikūręs vienoje gražiausių Lietuvos vietų - Trakuose, ant Galvės ežero kranto, priešais istorinę pilį. Kompleksą sudaro gurmaniškų patiekalų restoranas, įtrauktas į geriausių Lietuvos restoranų 30-uką, išskirtines picas kepanti „Bona picerija“, vasaros grilio terasa „Bona Relaxeria” ir boutique viešbutis su pirčių ir poilsio zona. “Apvalaus stalo klubas” yra žinomas kaip unikali vieta, kurioje ištisus metus vyksta daugybė verslo renginių ir privačių švenčių.

Esame Lietuvos svetingumo verslo pradininkai ir džiaugiamės tuo, ką sukūrėme per 25-erius veiklos metus. Šiandien, reaguodami į naują realybę, einame didelių pokyčių keliu. Perkurdami svečio patirtį, siekiame sukurti tvarų verslo modelį. Norėdami tai pasiekti, turime perkurti patys save kaip organizaciją - pasitelkti naujas kompetencijas, atnaujinti organizacinę struktūrą, skaitmeninti procesus – susikurti naują kultūrą, tvarkas ir principus, bei disciplinuotai laikytis siekiant ambicingų tikslų.

2022-ieji bus naujų galimybių - svetingumo verslo atgimimo - metai. Todėl mes stipriname komandą ir kviečiame prisijungti naujus virsmo iniciatorius ir diegėjus.

Įmonės darbo skelbimai