Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „MEDIHUB“

Klientų aptarnavimo specialistė (-as)

800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „MEDIHUB“

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo ilgalaikiams darbo santykiams, pozicijai užimti bus reikalingi intensyvūs apmokymai, tad prašome kandidatuoti tik rimtiems kandidatams.

Darbo valandos - 40 valandų per savaitę, taip pat reikės dirbti ir kelis savaitgalius per mėnesį, grafikas slenkantis.

Daugiau informacijos apie mus: medihub.lt

Darbo pobūdis:

  • Klientų aptarnavimas bei konsultavimas apie estetines grožio procedūras (darbuotojai bus apmokyti);
  • Bendravimas su klientais telefonu, elektroniniu paštu, socialiniais tinklais;
  • Dėmesys klientui, gebėjimas pasiūlyti klientui papildomas procedūras, gebėjimas spręsti sudėtingas situacijas;
  • Klinikos priežiūra bei sklandaus darbo užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Stiprūs bendravimo įgūdžiai tiek lietuvių, privalumas ir kitos užsienio kalbos;
  • Noras mokytis ir įgyti žinių estetinės medicinos srityje;
  • Atsakingumas ir gebėjimas greitai priimti sprendimus.

Privalumai:

  • Žinios grožio srityje būtų privalumas, tačiau nebūtinybė. Darbuotojai bus pilnai apmokyti, tad labiau vertiname norą mokytis;
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Papildomų kalbų mokėjimas.

Įmonė siūlo

  • Visos socialinės garantijos;
  • Motyvuojantis darbo užmokestis;
  • Darbo užmokesčio peržiūrėjimas pagal rezultatus.

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

Daugiau informacijos apie mus:
informacija apie UAB „MEDIHUB“
3393 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2021 m.