Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CVB klientas

Korepetitorius (-ė)

15 €/val. Neatskaičius mokesčių
Atvira žmonėms su negalia
Darbas namuose - MB „Žinokis“

Darbo pobūdis

Ieškome šių dalykų korepetitorių:
🔢Matematikos.

Dirbant su mumis korepetitoriui reikės:
> Mokyti 1-12 klasių moksleivius individualiai nuotoliniu būdu;
> Mokyti atsižvelgiant į kiekvieno mokinio poreikius ir gebėjimus;
> Stebėti mokinio pažangą, esant poreikiui teikti atsiliepimus apie esamą padėtį;
> Taikyti mokymo metodus ir išteklius siekiant efektyvaus mokymo.

Reikalavimai darbuotojui

> Išmanyk dalyką, kurio mokysi (bent 75% dalyko VBE);
> Turėk interneto ryšį, kompiuterį, kompiuterinę kamerą;
> Turėk užsidegimo padėti mokiniams suprasti, kad painūs dalykai mokykloje nebūtinai yra painūs ir sunkūs;
> Turėk individualią veiklą (jeigu neturi, padėsime ją pasidaryti).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

15 €/val. neatskaičius mokesčių

MB „Žinokis“

MB „Žinokis“ – jaunatviška įmonė, kuri siekia padėti su sunkumais mokykloje susiduriantiems mokiniams. Mes siūlome korepetitorių paslaugas, kurios padės geriau suprasti ir įsisavinti mokomojo dalyko medžiagą. Korepetitorių kolektyvas itin jaunatviškas, draugiškas, komunikabilus ir rūpestingas.