Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Leidyklos vyr. redaktorius (-ė)

1800-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „VAGOS prekyba“

Darbo pobūdis

Seniausia Lietuvoje grožinės literatūros leidykla VAGA į komandą kviečia prisijungti Vyriausiąjį (-ąją) redaktorių (-ę)! Vyr. redaktoriaus (-ės) laukia:

  • Leidyklos leidybinės krypties bei leidybinio portfelio formavimas, naujų autorių paieška ir bendravimas su esamais autoriais;
  • Knygų rankraščių atranka ir vertinimas;
  • Finansavimo paraiškų knygų leidybai rengimas;
  • Užduočių skyrimas projektų vadovams;
  • Leidyklos produkcijos pristatymas knygų mugėse, parodose Lietuvoje ir užsienyje, leidyklos organizuojamuose leidinių pristatymuose ir kitokiuose renginiuose;
  • Leidyklos įvaizdžio formavimas, kontaktavimas su žiniasklaida, dalyvavimas įvairiose kultūrinėse ar literatūrinėse diskusijose, debatuose bei konferencijose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą filologijos, leidybos, žiniasklaidos ar komunikacijos srityse;
  • Turite knygų leidybinės veiklos patirties;
  • Puikiai valdote lietuvių ir anglų kalbas žodžiu bei raštu, kitų kalbų mokėjimas - didelis privalumas;
  • Esate savarankiškas (-a), gebate analizuoti ir spręsti įvairias užduotis, savarankiškai priimti sprendimus;
  • Esate organizuotas (-a), turite gebėjimų efektyviai planuoti ir organizuoti savo ir kitų veiklas;
  • Esate komunikabilus (-i), sklandžiai ir argumentuotai dėstote mintis raštu ir žodžiu;
  • Mokate dirbti Microsoft Office paketu;
  • Pasižymite atsakingumu, kruopštumu bei atvirumu pokyčiams ir naujovėms;
  • Turite darbo patirties žurnalistikoje ar ryšiuose su visuomene (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Galimybę dalį laiko dirbti iš namų;
  • Galimybę dirbti ne pilnu etatu;
  • Leidyklos investicijas į Jūsų profesinį tobulėjimą;
  • Šaunų, draugišką kolektyvą ir visą reikiamą pagalbą;
  • Darbą Vilniaus centre;
  • Atlyginimą, priklausantį nuo turimos patirties bei užsienio kalbų mokėjimo.

Atlyginimas

1800-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „VAGOS prekyba“

Knygynų tinklas „VAGA“ yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje. Didžiuojamės galėdami klientams pasiūlyti platų, įvairaus žanro knygų asortimentą, išleistą Lietuvos bei užsienio leidyklų.
Profesionali knygynų komanda visada pasiruošusi padėti išsirinkti iš gausybės prekių.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „VAGOS prekyba“
1029 €
Vid. atlyginimas bruto
125
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 606 €
25% uždirba 606-940 €
25% uždirba 940-1184 €
25% uždirba nuo 1184 €