Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
MB „AutoDNR Group“

Lengvųjų automobilių kėbulininkas

1800-3000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - MB „AutoDNR Group“

Darbo pobūdis

Tikimės, kad gebėsi atlikti šias užduotis:
  • Atlikti kėbulo remonto darbus
  • Išrinkti bei surinkti automobilio kėbulo dalis
  • Palaikyti švarią ir tvarkingą darbo aplinką
  • Dirbti savarankiškai

Reikalavimai darbuotojui

Šiuo metu ieškome kvalifikuoto ir atsidavusio asmens, kuris prisijungtų prie mūsų profesionalaus automobilių kėbulų remonto skyriaus. Būdamas vertingas AutoDNR komandos narys, Tu atliksi esminį vaidmenį teikdamas išskirtines paslaugas mūsų gerbiamiems klientams.

  • Įrodyta patirtis automobilių kėbulo dalių remonte
  • Stiprus dėmesys detalėms ir gebėjimas atlikti aukštos kokybės darbą
  • Puikūs bendravimo ir tarpasmeniniai įgūdžiai
  • Patikimas komandos narys su teigiamu požiūriu
  • Noras mokytis ir prisitaikyti prie naujos įrangos bei technologijų

Šiuo metu ieškome kvalifikuoto ir atsidavusio asmens, kuris prisijungtų prie mūsų profesionalaus automobilių kėbulų remonto skyriaus. Būdamas vertingas AutoDNR komandos narys, Jūs atliksite esminį vaidmenį teikdami išskirtines paslaugas mūsų gerbiamiems klientams.
Ką mes siūlome:
  • Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą
  • Visas reikalingas priemones darbų atlikimui, bei Jūsų sveikatos apsaugai
  • Derinamą darbo grafiką
  • Kompensacija kelionėms į darbą.
  • Darbą draugiškame kolektyve, kuriame sulauksi palaikymo.
  • Bonusai už atliktus darbus.

Įmonė siūlo

Biuras

Dušas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1800-3000 €/mėn. į rankas
Bonusai už atliktų darbų kiekį

AutoDNR GROUP MB naujai įkurta įmonių grupės narė.
Įmonių grupė verčiasi:
Naudotų automobilių prekyba Europos sąjungos šalyse;
Automobilių remonto bei dažymo paslaugomis;
Naujų automobilių dalių didmenine ir mažmenine prekyba.