Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Marketingo specialistas (-ė)

800-2000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Linksmoji virtuvė“

Darbo pobūdis

Ar esi kūrybingas(-a), energingas(-a), nebijai objektyvo ir moki kurti įtraukiantį vaizdo turinį? Jei atsakei - TAIP, ieškome būtent tavęs!
Būsi mūsų balsas ir veidas, kursi ir dalinsies turiniu socialiniuose tinkluose ir viešosiose erdvėse, kuris ne tik prikausto dėmesį, bet ir užkrečia vis didesnes minias. Didelę reikšmę skiriame tiesioginei komunikacijai su klientais Facebook, Tik Tok, Instagram bei Youtube platformose reels‘ų/short‘ų pagalba.

Tau patikėsime mūsų prekinio ženklo vystymą, rinkodaros planų kūrimą ir įgyvendinimą. Norime būti atpažįstami akimirksniu, tad patirtis dirbant su kuo įvairesniais reklamos kanalais – ypač vertinama.

Tavo kasdienybėje netruks veiksmo - nuo maisto ragavimo, restorano darbo demonstravimo bei įvairiausių situacijų dalijimosi socialinėje erdvėje, iki plataus masto reklaminių kampanijų organizavimo ir įgyvendinimo, pasitelkiant dizainerius, influencerius, agentūras bei kitus partnerius. Siekiame paversti Awokado - sinonimu azijietiškam maistui Lietuvoje!

Siūlome darba ir studentams! Moksleiviams! Galimybe dirbti laisvu grafiku.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės kad:

  • Turi savo sėkmingai veikiantį puslapį vienoje iš mūsų naudojamų platformų.
  • Domiesi ir seki naujausius socialinių tinklų trendus.
Gali „multitaskinti“.

  • Esi atidus(-i), savarankiškas(-a), kūrybiškas(-a), skiri didelį dėmesį detalėms ir nuolat generuoji naujas įdėjas.
  • Žinai kas yra tikslinė auditorija ir gebi koreguoti savo veiklą atsižvelgiant į statistikas.
  • Moki pažaboti socialinių tinklų algoritmą savo naudai.

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. į rankas
informacija apie UAB „Linksmoji virtuvė“
2264 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
38
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1663 €
25% uždirba 1663-1882 €
25% uždirba 1882-2828 €
25% uždirba nuo 2828 €