Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Marketingo asistentė (-as)

1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Workland Lithuania“

Darbo pobūdis

Tarptautinis pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių tinklas Workland prie komandos kviečia prisijungti kūrybišką, atsakingą ir iniciatyvią (-ų) Marketingo asistentę (-ą), kuri (-is) prisidėtų ne tik prie prekinio ženklo vientisumo, žinomumo palaikymo ir didinimo, bet ir naujų, įkvepiančių rinkodaros ir komunikacijos projektų vykdymo Lietuvoje.

  • Rinkodaros ir komunikacijos strategijos veiksmų įgyvendinimas;
  • Tekstų rašymas ir vizualų (Canva programoje) rengimas;
  • Straipsnių, pranešimų spaudai ruošimas, aktualių temų iniciavimas;
  • Bendradarbiavimas su partneriais, bendruomenės nariais, agentūromis, žiniasklaidos priemonėmis, nuomonės formuotojais;
  • Turinio socialiniams tinklams, tinklaraščiui, naujienlaiškiui ruošimas;
  • Papildomų marketingo užduočių atlikimas bei idėjų generavimas kartu su visa marketingo komanda.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas kurti rišlius, įtraukiančius tekstus lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Socialinių tinklų valdymo patirtis (Instagram, Facebook, LinkedIn);
  • Geros anglų kalbos žinios (B2-C1 lygiu);
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
  • Privalumas – darbo su Canva, MailerLite patirtis.

  • Darbą įkvepiančiuose ir moderniuose verslo centruose, geriausiose Vilniaus lokacijose: Gedimino pr. 20 (pagrindinis biuras), Didžioji gatvė, Konstitucijos prospektas;
  • Vystant komunikacijos projektus, dirbti su stipriausiais Lietuvoje bei tarptautiniais prekiniais ženklais;
  • Profesionalią ir draugišką komandą, motyvuojančius ir palaikančius vadovus.
  • Galimybę mokytis ir tobulėti, dalyvauti mūsų ir partnerių organizuojamose konferencijose, seminaruose.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo futbolas Dviračių saugykla Dušas

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas

UAB „Workland Lithuania“

Workland - didžiausias pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių centrų tinklas Baltijos šalyse. Mūsų centruose palaikomas bet koks darbo stilius, siūlomos lanksčios biuro ar darbo vietos, posėdžių salių nuomos paslaugos ir tinklaveikos galimybės. Workland biurų ir bendradarbystės erdvių centrai - pilnai įrengti ir aptarnaujami, padedantys greičiau vystyti savo verslą, kuomet pasirūpinama visais biuro klausimais.

Burdami Workland bendruomenę, kurioje - stipriausi prekiniai ženklai bei profesionalai, kiekvienam siūlome lanksčius ir dabartinius poreikius atitinkančius darbo vietos sprendimus įkvepiančiose erdvėse, geriausiose miesto lokacijose. Tai ne - tik tik biuras, bet ir vieta vystyti savo verslą ir plėsti partnerysčių ratą.

Jei nori iš arti susipažinti su verslo pasauliu, šiuolaikinių įmonių poreikiais ir įgyti vertingos patirties - nepraleisk galimybės prisijungti prie mūsų!
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Workland Lithuania“
4552 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.