Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

MEDIENOS RUOŠINIŲ GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A) JURBARKE

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Jurbarkas, Šakiai, Tauragė - UAB ELODENA
ELODENA jau du dešimtmečius dirba apvalios medienos perdirbimo srityje ir specializuojasi produktų iš lapuočių medienos gamyboje.

Šiuo metu ieškome gamybos komandos papildymo JURBARKO PADALINYJE.

Darbo pobūdis

Siūlome vieną iš trijų galimų darbo pozicijų:

1. Darbas prie automatinių skersavimo staklių, ruošinių pakavimas į paketus.
2. Tarinių medienos ruošinių skersavimas prie dvidiskių pjovimo staklių, lentų pakavimas į paketus.
3. Darbas prie apipjovimo linijos, medienos ruošinių rūšiavimas pagal kokybės klases, ilgius, matmenis ir rūšį.

Priklausomai nuo darbo pozicijos, darbo laikas I-V 8-17 val. arba pamainomis I-V 6-15 val. / 15-00 val.

Reikalavimai darbuotojui

1. Patirtis apvalios medienos pjovimo srityje būtų privalumas;
2. Apmokome darbo vietoje.

Įmonė siūlo

1. Laiku mokamą darbo užmokestį;
2. Priedus prie atlyginimo priklausomai nuo pagamintos produkcijos kiekio.

Prašome kreiptis nurodytu telefonu +370 447 78049.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

UAB ELODENA

Bendradarbiaujame su kitomis perdirbimo įmonėmis ir tiekiame jiems medienos ruošinius, taip pat dirbame su prekybos taškais. Siūlome didelę įvairovę ruošinių matmenų ir baigtinių produktų, skirtų vidaus ir pirties apdailai.

Mūsų kontaktai: elodena.com/contacts/
+370 447 78049
informacija apie UAB ELODENA
2603 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2314 €
25% uždirba 2314-2548 €
25% uždirba 2548-2854 €
25% uždirba nuo 2854 €