Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Metrologas (-ė) - inžinierius (-ė)

1200-1600 €/mėn. Į rankas
Lentvaris, Vilnius - UAB „Nemuno banga“

Tapk įmonės „NEMUNO BANGA“ dalimi.

Ieškome kolegos, kuris prisijungtų prie Projektų departamento komandos ir padėtų mums užtikrinti sklandžią matavimo prietaisų veiklą.
Galėsite ne tik matyti, kaip gimsta inovacijos, bet ir imtis pokyčių, taip savo žiniomis ir patirtimi prisidėti prie naujų projektų.

Darbo pobūdis:

Užtikrinti, planuoti ir atlikti matavimo prietaisų periodinės metrologinės patikros vykdymą ir kalibravimą;
Organizuoti matavimo prietaisų apskaitą;
Užtikrinti įrangos profilaktinę priežiūrą bei koordinuoti ir atlikti remonto darbus;
Sudaryti matavimo prietaisų bei kokybės užtikrinimo įrenginių patikros grafikus ir atlikti periodinę patikrą;
Atlikti prietaisų dokumentacijos ruošimą;
Bendradarbiaujant su gamyba, teikti pasiūlymus dėl naujos matavimo įrangos ir kalibrų įsigijimo.

Reikalavimai:

Aukštasis techninis išsilavinimas (pageidautina automatikos);
Išmanyti metrologiją ir matavimo priemonių veikimo principus;
Žinoti juridinius ir organizacinius teisinės metrologijos sistemos pagrindus;
Anglų kalbos mokėjimas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:

Darbo patirtis gamybinėje įmonėje.

Siūlome :

Įdomų, iššūkių nestokojantį darbą profesionalų komandoje;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Kompetenciją ir atsakomybę atitinkantį motyvuojantį atlyginimą.

Darbo vieta: Kęstučio g. 1, Lentvaris, Trakų raj. (galimybė naudotis įmonės transporto paslaugomis važiuojant iš/į Vilniaus).
Darbo laikas: darbo dienomis nuo 07:30 iki 16:30 val.

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į darbo pokalbį pakviestus kandidatus.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Gyvenantiems Vilniuje nemokamą nuvežimą/parvežimą įmonės transportu

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. į rankas

UAB „Nemuno banga“

Nemuno banga, UAB (www.nemunobanga.com) - daugiau nei 30 metų sėkmingai veikianti kompanija, gaminanti aukščiausios kokybės cigarečių filtrus.
Gamyboje naudojama naujausia, pasauliniu mastu pripažinta įranga ir technologijos bei aukščiausios kokybės žaliavos. Produkcija, gaminama Lietuvoje, Bulgarijoje ir Afrikoje, eksportuojama į daugiau nei 30 pasaulio valstybių.
Įmonė plečiasi ir ieško motyvuotų darbuotojų, kurie nori prisijungti prie mūsų šaunios komandos.
www.nemunobanga.com
informacija apie UAB „Nemuno banga“
612
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.