Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Odontologijos klinikos administratorė (-ius)

1700-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - MD „Dantų dizainerių klinika“

Darbo pobūdis

Malonus bendravimas su apsilankiusiais klinikoje pacientais;
Klinikos dokumentacijos, korespondencijos ir skambučių valdymas;
Pacientų srautų valdymas, vizitų planavimas;
Gydytojų grafikų pildymas ir priežiūra,
Bendrojo elektroninio pašto administravimas;
Darbas su kasos aparatu;
Iškilusių problemų sprendimas;
Bendra klinikos priežiūra ir tvarkos užtikrinimas.
Kitų administracinio ir organizacinio pobūdžio darbų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Siūlome pilno etato darbą odontologijos klinikoje.
Malonus bendravimas, darbštumas, kruopštumas, atsakingumas, noras tobulėti, motyvacija.
Labai greitas informacijos įsisavinimas;
Geros anglų ir rusų kalbos žinios;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos taisyklių išmanymas.
Panašaus darbo patirtis-privalumas;

Mes siūlome:

Nenuobodžią darbo dieną draugiškoje bei profesionalioje komandoje;
Nuoširdų visos komandos bendradarbiavimą.
Laisvę iniciatyvoms ir naujoms idėjoms. Kadangi įmonė yra auganti, ji yra atvira kasdienių veiklų gerinimo pasiūlymams.

Atlyginimas

1700-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
informacija apie MD „Dantų dizainerių klinika“
7
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.