Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Presberia“

Pakavimo operatorė (-ius) saldainių gamybos ceche

1300-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Presberia“

Darbo pobūdis

UAB Presberia gamina natūralius vaisinius saldumynus VERI BERI ir darbui gamybos ceche moteriškame kolektyve ieško naujo komandos nario. Siūlomo darbo pobūdis:

  • darbas su automatiniu fasavimo įrenginiu ir jo valdymas;
  • produkcijos pildymas į įrenginio bunkerį;
  • pakavimo medžiagų pildymas;
  • supakavimo kokybės kontrolė;
  • lipdukų klijavimas;
  • sufasuotos produkcijos pakavimas į kartono dėžes;
  • įrenginio ir darbo vietos išvalymas pabaigus darbą;
  • kiti panašūs darbai ceche pagal poreikį.

Darbo laikas: pirmadienis - penktadienis 08:00-17:00. Savaitgaliais nedirbama.
Darbo vieta - Mokslininkų g. 6a, Vilnius.

Reikalavimai darbuotojui

Visų darbo funkcijų apmokome vietoje. Panašaus darbo patirtis nėra būtina (bet būtų privalumas).
Ieškome sąžiningo, atsakingo darbuotojo, be žalingų įpročių, su gerai išvystytais higienos įpročiais, gebančio dirbti komandoje ir valdant techniką/įrengimus.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Kintamas atlyginimas, priklausantis nuo darbo rezultatų.

UAB Presberia gamina natūralias vaisių juosteles VERI BERI.