Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Automobilių kėbulų paruošėjas/dažytojas Olandijoje!

Nuo 2400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Bondo Jobs“

Darbo pobūdis

Mūsų klientas - patikima automobilių kėbulų remonto įmonė, kuri specializuojasi teikiant aukštos kokybės transporto priemonių kėbulų remonto paslaugas. Klientas dirba su įvairių markių automobiliais ir šiuo metu ieško kvalifikuotų ir patyrusių įvairių komandos narių.

Reikalingi darbuotojai į šias pozicijas:

Automobilių kėbulų dažymui paruošėjas (-a);
Automobilių kėbulų dažytojas (-a).

Reikalavimai

Šnekamosios anglų kalbos žinios;
Paruošėjo ar dažytojo darbo patirts;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir efektyviai valdyti užduotis;
Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis (privalumas).

Mes siūlome:

Olandišką darbo sutartį;
Atlyginimą 14 - 16,50 eur/h į rankas (priklauso nuo patirties);
Galimybę keltis atlyginimą pagal turimas žinias ir kvalifikacijas;
Apgyvendinimą vienviečiuose kambariuose;
Galimybę profesiniam tobulėjimui ir karjerai.

Kandidatuodami sutinkate su UAB "Bondo Jobs" privatumo politika.
www.bondojobs.lt/duomenu-apsauga/

Numeris pasiteirauti: +370 602 34764

Atlyginimas

Nuo 2400 €/mėn. į rankas

UAB „Bondo Jobs“

Atrankų ir įdarbinimo agentūra Bondo Jobs sėkmingą savo veiklą vysto nuo 2021. Per šiuos metus įsidarbinti užsienyje mes padėjome šimtams darbo ieškančių žmonių ir galime pasidžiaugti Jų sėkmės istorijomis.

Bondo Jobs išskirtinumas - atrankų specialistai. Visi jie yra patys dirbę užsienyje, tad puikiai žino, kas Jums svarbu ir yra pasiruošę atsakyti ir patarti visais kylančiais klausimais.

Bondo Jobs – darbo pasiūlymai užsienyje. Bendradarbiaujame su darbo agentūromis Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje. Turime daug darbo pasiūlymų. Tikrai išsirinksi!
Daugiau: www.bondojobs.lt
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)