Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
MB „Garnyrija“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - MB „Garnyrija“

Darbo pobūdis

Esame įmonė, jau 5 – erius metus savo klientus džiuginanti aukščiausios kokybės bei išskirtinės receptūros gurmaniškais ir natūraliais maisto gaminiais.
Augame kaip ant mielių, todėl skubiai ieškome komandos pastiprinimo.

Ką veikiame darbo metu?

  • Prekiaujame mūsų įmonės ceche pagamintais rankų darbo produktais.
  • Nuoširdžiai domimės ir reaguojame į klientų pageidavimus, užduodamus klausimus ir atsiliepimus. Parduodame ne tik maisto gaminius, bet ir siekiame savo klientams suteikti vertingų žinių bei padovanoti jiems saulėtą emociją.
  • Rūpinamės patraukliu prekių pateikimu.
  • Dirbame kasos aparatu, sekame prekių likučius, kontroliuojame jų kokybę, palaikome nepriekaištingą tvarką ir švarą darbo vietoje.

Reikalavimai darbuotojui

Ko tikimės iš naujo/-s komando nario/-ės?
  • Puikių bendravimo įgūdžių, aktyvumo, paslaugumo ir atsakingumo.
  • Suvokimo, kad patenkintas klientas reiškia visapusę gerovę ne tik įmonei, bet ir pardavėjui.
  • Suvokimo, kad besaikis naršymas telefone ne pritraukia, bet atstumia net lojaliausią pirkėją.
  • Gebėjimo suktis savarankiškai ir darniai dirbti su kolegomis komandoje.
  • Mokėjimo dirbti kasos aparatu, kruopštumo ir atidumo detalėms.
  • Pomėgis gaminti bei domėjimasis maisto gamyba labai didelis privalumas.
  • Darbo patirtis maisto ruošime arba prekyboje – privalumas.

Siūlome

  • Visapusišką palaikymą augti, draugiškus kolegas, pasiruošusius dalintis savo žiniomis ir patirtimi.
  • Stabilų ir tobulėti motyvuojantį atlyginimą nuo 1300 eurų neatskaičius mokesčių (per bandomąjį laikotarpį), o taip pat paskatinamąsias premijas ir priedus.
  • Pilną darbo dieną pagal slenkantį grafiką.
  • Darbo vietą „Benedikto turgus“ Fabijoniškėse ir/ arba PC „Vilnius Outlet“ Pilaitėje.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

informacija apie MB „Garnyrija“
1357 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.