Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Bertora“

PARDAVĖJAS KONSULTANTAS - SANDĖLININKAS

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Bertora“

Darbo pobūdis

Darbas autoserviso įrangos ir įrankių Vilniaus parduotuvėje;
Gaunamu prekių priėmimas, pajamavimas, išdėstymas sandėlyje;
Užsakymų surinkimas bei paruošimas išsiuntimui;
Parduotuvės prekių ekspozicijos priežiūra;
Krovos darbai sandėlyje;
Prekių išdavimas klientams;
Tvarkos sandėlyje užtikrinimas;
Periodinės sandėlio inventorizacijos;
Darbas su kasa;

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas bei sąžiningumas;
Kompiuterinis raštingumas - BŪTINAS;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Sandėlio technikos valdymo patirtis - PRIVALUMAS;
Mokėjimas komunikuoti anglų bei rusų kalbomis - PRIVALUMAS;

Mes siūlome

Laisvus savaitgalius (darbo laikas Pirmadienis-Penktadienis nuo 8:00 iki 17:00)
Dinamišką darbą augančioje įmonėje;
Motyvuojantį atlyginimo paketą-priklausantį nuo Jūsų darbo rezultatų;
Priedai kiekvieną mėnesį pagal pasiektus rezultatus;
Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Laiku mokama atlyginimą

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
+priedai priklausantys nuo darbo rezultatų, iniciatyvos.
strongest_in_lithuania

UAB „BERTORA“

UAB BERTORA – žinoma kaip patikima, atsakinga ir nuolat auganti įmonė, subūrusi šiuolaikišką ekspertų komandą. Puoselėdami įmonės vertybes ir tradicijas, mes padedame savo klientams sukurti automobilių dirbtuves pagal jų poreikius. Mūsų darbuotojai nuolatos tobulina savo žinias, seka rinkos tendencijas ir technologines naujienas dalyvaudami tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse parodose.
informacija apie UAB „Bertora“
1280 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.