Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Pardavimų vadovas (-ė) naujų automobilių detalių prekybos įmonėje

2807 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „GORDON LT“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų komandos darbo procesų organizavimas ir koordinavimas, užduočių delegavimas, nuolatinė pagalba bei kontrolė;
  • Pardavimų komandos skatinimo sistemos tobulinimas, skatinimo sistemai skirtų užduočių planavimas, jų įgyvendinimo užtikrinimas;
  • Konkurencinės aplinkos stebėjimas ir analizė, proaktyvus dalyvavimas sprendžiant, kaip galima pagerinti sąlygas klientams ir vystyti lojalumą;
  • Pardavimų strategijos įgyvendinimas ir tobulinimas, strategijos adaptavimas optimizavimo sąlygoms;
  • Pardavimo procesų analizė, tobulinimas bei vystymas;
  • Klientų bei jų poreikių analizė, derybos, sutarčių sudarymas;
  • Aktyvūs asmeniniai pardavimai klientams;
  • Bendradarbiavimas su visais įmonės padaliniais, komandinio darbo skatinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Būtina darbo patirtis didmeninės ir mažmeninės automobilių detalių prekybos srityje;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office), darbas su excel būtinas;
  • Geros anglų k. žinios, rusų k.- privalumas;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, vidinė motyvacija, sveikos ambicijos, orientacija į rezultatą, iniciatyvumas ir nenugalimas noras tapti nenugalėtu.

Įmonė siūlo

  • Palaikančią komandą;
  • Galimybę bei sąlygas augti ir tobulėti;
  • Darbo patirtį tarptautinėje įmonėje;
  • Motyvuotam darbuotojui – motyvuojančius priedus prie darbo užmokesčio;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu ir pakeliui į darbą /iš darbo.

Atlyginimas

2807 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ kintamo dydžio priedai prie darbo užmokesčio, priklausantys nuo darbo rezultatų.
Konkreti atlyginimo suma priklauso nuo kandidato darbo patirties bei kompetencijų (aptariama pokalbio metu).

UAB „GORDON LT“

UAB GORDON LT - didmeninės prekybos įmonė, importuojanti bei platinanti lengvųjų, komercinių bei sunkiųjų transporto priemonių atsargines dalis bei servisų įrangą.