Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „LINEV Systems EU“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

2000-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „LINEV Systems EU“

Darbo pobūdis

  • Pardavimo tikslų siekimas ir įgyvendinimas;
  • Gaminamų įrenginių ir jų techninių galimybių pristatymas klientams;
  • Naujų klientų paieška, fiziniai susitikimai su klientais kitose šalyse;
  • Rinkos analizė, derybos, komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Sklandžios komunikacijos su projektų vykdytojais, verslo atsovais ir kitais įmonės padaliniais palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Galimybė keliauti darbo reikalais;
  • Dėmesys klientui, jo poreikiams;
  • Bendros elektrotechnikos žinios;
  • Geri bendravimo įgūdžiai, organizuotumas, iniciatyvumas bei stiprus atsakomybės jausmas;
  • Anglų kalba (kitos kalbos būtų privalumas);

  • Kompetencijas, dabartines rinkos sąlygas atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą patikimoje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Šiuolaikiškai įrengtą ofisą, pažangią ir stabilią darbo aplinką.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. į rankas

UAB LINEV Systems EU yra naujai įsikūrusi įmonė Kauno LEZ teritorijoje, užsiimanti medicinos įrangos ir prietaisų gamyba ir surinkimu.
informacija apie UAB „LINEV Systems EU“
2891 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2447 €
25% uždirba 2447-2695 €
25% uždirba 2695-3328 €
25% uždirba nuo 3328 €